Muži získali tři body u spolufavorita soutěže i díky první minutě

Lokomotiva Hradec Králové - FK Černilov 0:1 (0:1)

28.kolo 1.A třídy - Sobota 1. června od 17 hodin * tráva v Plotištích

Branky: 1x J.Hrubý 1.minuta

Sudí: Šmíd ŽK: 1:3 uvedeno 250 diváků

Sestava: Tošovský-Daněk,Urban,V.Hrubý,Zumr-J.Hrubý (77.Svatoň), Hušek, Schwarzer, Matoušek, Šmied - Benák (64.Mikunda)

Krásné počasí a souboj týmů z první pětice nejlepších týmů přilákal solidní návštěvu. V 1.minutě jsme domácí zaskočili , z prava odcentroval Šmied a J.Hrubý sice až na druhý pokus, ale přeci jen dostal míč do sítě. Domácí se probudili střelou vedle po deseti minutách hry. O tři minuty později už byli přesnější, ale Tošovský vyrážel. Šance se střídaly před oběma brankami. Schwarzerův centr J.Hrubý poslal hlavou jen mimo. 22.min: Lokomotiva opět otestovala Tošovského pozornost. Po půlhodině hry zamířili Černilovští v tutovce nad. 33.min, opět v šanci J.Hrubý a na zadní tyči přízemní centr umístil vedle. Domácí odpověděli nepříjemnou standartkou. Z těch byly dnes hodně nebezpeční, včetně dlouhých autů do vápna. 3á.minuta přinesla jejich střelu pod břevno, kterou Tošovský vyrážel a z následného rohu hlavičku nad.Před odchodem do šaten si na zadní tyč na centrovaný míč naběhl Šmied, ale z voleje zamířil vedle. Pět minut po pauze se míč dostal až k Benákovi, který to v první půli jako vysunutý útočník měl hlavně o běhání, ale brankáře nepřekonal. Matoušek pak zamířil nad a po hodině hry se aktivita přesunula na zbytek zápasu na domácí kopačky. Z převahy do 70 min vytěžili jedinou střelu, pak už byli nebezpečnější. Tošovský likvidoval střelecký pokus a pak na brankovvé čáře zapracovala dnes výtečně připravená obrana. Tošovského zákrok z 79.min nás opět držel ve hře o tři body. Do šance jsme se dostali až v 83.min Šmied dobíhal náhru mířící přes celé vápno, ale brankář domácích se překonat nedal. V samém závěru opět zasáhl na malém vápně obětavě náš obránce a z našěeho následného brejku obou střídajích mladíků nebylo nic. Naštěstí přišel závěrečný hvizd, a zisk tří cenných bodů. A protože domácí mají nejen kvaltiního trávníkáře, ale i rychlý internet, tady je už v sobotu večer záznam zápasu:

1.poločas

2.poločas