Na Novém Hradci jsme 2x vedli o dvě branky. Máme jen bod.

SK Nový Hradec Kr. - FK Černilov 3:3 (2:3)  na pen. 4:3

1.kolo 1.A třídy - Sobota 11. srpna od 17 hodin * hřiště na Novém Hradci

Branky: 16.min Matoušek * 18.min V.Hrubý 0:2* 22.min 1:2 * 35.min J.Hrubý 1:3 * 39.min 2:3 z pen. ** 75.min 3:3

Sudí: Nymsa  ŽK: 2:2 (Urban, Hušek)  110 diváků

Sestava: Voltr - Daněk,V.Hrubý, Urban, Zumr - J.Hrubý, Matoušek, Hušek, Schwarzer, Mich.Šmied - Roubal (55.Svatoň, 76. Žaba)

Černilovské změny před sezónou: Odešel Ridl s Kollátorem a nahradili je mladí odchovanci: Lukáš Daněk, Jan Žaba a Vojtěch Šmied. Na královehradecký kopec jel Černilov v roli favorita. Za silného větru se dlouho nic nedělo. Až Daňkův centr zužirkoval efektně na malém vápně volný Matoušek. Krátce po té Tomášův přímák přesně usměrnil hlavou V. Hrubý. Domácí ale
lacino snížili střelou pod břevno. Hra po větru do zatažené domácí obrany Černilovu nabourávala přesné přihrávky. Když v 35.minutě  Honza Hrubý trefil z přímého kopu do horního rohu vypadalo to, že se domácí sesypou. Do hry je ale dostala naše ruka ve vápně a proměněná penata. Černilov pak nebezpečně střílel Huškem a Roubalem, ale brankář se vytáhl. Druhý poločas se nepovedl. Nucené Roubalovo a pak i Svatoňovo střídání, pasivita dopředu... a domácí bojovali. Šmied přestřelil. Následně standartka domácích prošla vápnem na zadní tyč a bylo srovnáno a Černilov se tak musel obávat i o remízu I když to mohlo být naopak, v poslední minutě Šmiedův pokus brankář vytáhl. Více než po půlroce v zápase Černilova došlo na penaltový rozstřel. Hned v úvodu neuspěl Urban, pak Matoušek, Hušek a Šmied ano, ale Nový HK ani v jednom případě nezaváhal a když Dańkovi brankář pokus vystih, do Černilova jde jen bod.