Nedělní nominace na krajský přebor + krátce o přáteláku

05.10.2014 - 08:15
05.10.2014 - 11:15

V neděli na našem domácím hřišti proběhne již 5. turnaj krajského přeboru. Nominace je už tradiční a to tato: kompletní ročník 2006 + Jakub, Ježek, Kvašinská, Turek, Zikmund. Případné omluvenky Lubošovi. Čekají nás 2 zápasy pro Áčko a 2 pro Bengo. Bereme na turnaj o 2 kousky více, ať se kluci otrkávají. Soupeře máme Třebechovice a Dobruška/Opočno. Pořád očekávám bonbónky od Fildy S. a Marka G. Filda už má double. Jinak sraz 8.15, pozdní příchod=pytel bonbónů + píseň pro tým.

Očekávám též plné tribuny fanoušků. Dále prosím o pomoc se stavěním hřišť, děláte to pro svoje děti, ne pro mě. Bohužel se pořád scházíme ti samí. Kdo chce, stavíme od 7.55. Díky

 

Teď krátce k dnešnímu přáteláku.

Soupeřů jako je NHK bychom potřebovali více. Nechci hodnotit výsledky, jen pro zajímavost jsme oba týmy ruply, ale to nevadí. Hlavně si s nimi vždy dobře zahrajeme a není to jenom o tom, kolik dáme gólů. Vždy nám to ukáže na čem máme pracovat, zlepšovat a co už nějak zvládáme.  Áčko prohrálo snad po roce, ale jen proto, že nám chybělo lepší zakončení a větší důraz před soupeřovou brankou. Herně to nebylo špatné, i když nám hrozně chybí hra bez míče a větší soustředění na situace,které na hřišti vznikají. Jinak palec nahoru.

Bengo se dnes taky o hodně zlepšilo o proti minulému týdnu na soupeřově hřišti. Už jsme si více věřili, více kombinovali a byli jsme na tom herně o hodně lépe. Musím však kluky z NHK pochválit, řeší situace fotbalověji, jsou dravější a dynamičtější. Ale když na sobě budeme makat, dělat na tréninku to co po nás trenéři chtějí, půjdeme taky rychle nahoru. Jinak chválím za přístup k tréninkům i k docházce.