" Není ranky, není branky"

FK Černilov- Sok. Roudnice  1:2

9.kolo 1.A třídy - Neděle 8.10 od 16 hodin náhradní hřiště v Černilově

Branky: 19.min 0:1* 73.min 0:2 * 80.min Matoušek 1:2

Sudí: Junek ŽK: 1:1 (Markovič)  45 diváků

Sestava: Ruml -Zumr,Urban (68.Benák), V.Hrubý (22.Ježek, 60.Ridl), Schwarzer- Šmied (60. Markovič), Štěnička, Hušek, Matoušek, J.Hrubý - Roubal

Série výher z úvodu soutěže se otočila. Najednou si za zápas nevytvoříme deset tutových šancí ze kterých bychom alespoň dvě proměnili, ale jen dvě a když se ještě při nich netrefí branka, těžko vyhrát. Nedaří se nejlepšímu střelci minulé sezóny Markovičovi, který se po smolném zranění ze srpna nemůže dostat do tempa, zasekli se Šmied s Roubalem, kteří svoje dnešní šance poslali mimo bránu. Zápas na náhradním hřišti se první půli hrál za deště a měl ten nejhorší možný scénář. Hráli jsme na soupeřově polovině, ale obranný val jsme neprorazili, chybělo víc klidu. Naopak Roudnice jednou zaútočila a skorovala. Zbytek zápasu pak více méně úspěšně bránila těsné vedení, po hodině hry se navíc kvůli zraněním rozpadl střed obrany a Roudnice ze dvou nabídnutých chyb jednu využila. Deset minut před koncem po Markovičově přihrávce snížil Matoušek, ale z tlaku jsme měli jedinou šanci a to Hrubého hlavičku nad.