Nová Paka/Stará Paka - FK Černilov 2:0 (1:0)

Utkání se nám nevydařilo a zaslouženě jsme odjeli ze Staré Paky s prázdnou. Je smutné, že domácím k vítězství stačilo jednoduchý styl fotbalu a to nakopávané míče na útočníky nebo za obranu. My jsme se nebyli schopni prosadit kombinační hrou. Po první půli jsme odcházeli do kabin s jednogólovým mankem. Po změně jsme byli blízko vyrovnání a vypadalo to, že i případně bychom mohli utkání otočit. Přitlačili jsme soupeře k brance a vytvořili několik příležitostí ke skórování. Jenže jsme je nevyužili a po 15ti minutám naše aktivita opadla. Začali jsme opět tahat za kratší konec a 10 minut před koncem soupeř zvýšil vedení. Ve zbytku zápasu jsme nebyli schopní už ani snížit.

Jsem velice zklamán z výkonu týmu. Těžko se mi hledá nějaká pozitiva. Chyběla nám aktivita a tudíž i nám vázla kombinační hra. U některých hráčů jsem postrádal také větší chuť bojovat o lepší výsledek. Může se prohrát, ale musí se odcházet ze hřiště se vztyčenou hlavou a s vědomím, že hráč udělal vše, co mohl. Hledání příčin prohry musíme hledat u sebe ne v okolnostech, kterými jsme museli čelit. Jediné co se dá pochopit, že hráči, kteří měli dopolední utkání v nohách, těžko mohli zápas odehrát v takové kvalitě. To však také nám utkání neprohrálo a nelze se na to vymlouvat! Máme, co napravovat v dalším zápase!

Sestava FK Černilov: Čuda - Žaba Jakub, Gernat, Rejnek, Žídková - Mikunda, Daněk, Svatoň, Halberštát - Flégl, Ličmanová

Střídali: Mach, Tkačík, Hovorka, Hynek