Nová sezóna 2016/17 B týmu ve IV.A třídě

KDY: sobota 13.srpna 2016 od 17hod

KDE:  hřiště Černilov

ZÁPAS:  IV.A třída : Černilov B - Sendražice 1:2 (0:0)

Branka:   66min Jan Žaba 1:1

Rozhodčí: Merbs ŽK: 2:1 (Holeček, Žaba)

Sestava: Maléř - Šmied Mart., Holeček, Čapek Patrik, Dolejší -  Roubal, Novák, Jelen , Jar. Čapek - Jan Žaba (81 Jonáš), Janeček (82 Šmied Vojtěch)

V zápase (kde se v sestavě objevilo několik nových jmen) jsme měli víc šancí, hlavně Žaba a Roubal, ale prohráli jsme brankou z penalty z 85 minuty. Bezbrankový první poločas začal šancí soupeř který zmařil navrátilec Maléř. Odpověděli jsme pokusy pod břevno Jelena a Čapka, které ale hostující brankář vyrážel. V úvodu druhé půle jsme neodhlavičkovali vysoký centr a hosté trestali. V 66.minutě se po předchozí tutovce prosadil ve vápně Žaba a soupeře jsme zmáčkli. Šance Roubala a dalších, ale zůstaly nevyužity. Otevřená hra směřovala k remíze, ale v závěru zatáhl proti pravidlům za záchrannou brzdu ve vápně Holeček a soupeř z penalty obral náš omlazený tým o body. Nezměnila na tom ani další křížná střela Roubala a následná tutovka Čapka v ofsajdovém postavení.