Opět prohra o gól

Sk Libčany - FK Černilov 1:0  (0:0)

7.kolo krajského přeboru - Neděle 12.září od 16:30 hodin * hřiště Libčany

Branka:  49.min

Sudí: Horský  Karty: 1:2 žk + Václavíček za 2žk ČK Diváků: 140

Sestava: Šebesta - Schwarzer, Svatoň, Charous, Václavíček - Šmied, Vydarený (6.Matoušek a 76.Daněk), Hušek, Franc - J.Hrubý a Markovič (76. M.Novák)

Série zápasů s favority soutěže byla zakončena v Libčanech. Shrnutí celého zápasu: Možná devět velkých šancích domácích, z nichž většinu likvidoval Šebesta, ale byly tam i momenty kdy Libčany z malého vápna branku míjeli. My po rohu dvě hlavičky mimo bránu a nedotažené brejkové šance, nebo nezakončené centry do vápna. Přes převahu šancí se ale domácí o výsledek do poslední chvíle (včetně krátkého nastavení) obávaly. Už ve čtvrté minutě musel odstoupit, a pak do nemocnice odjet, Vydarený pro zranění klíční kosti (kterému tímto přejeme brzké uzdravení). Navíc v závěru byl po dvou žlutých faulech vyloučen Václavíček. O všem rozhodla 48.minuta, kdy lobovaná náhra přes obránce a lob brankáři zajistil domácím tři body.