Penaltový postup v poháru

ŽK: 1:1    Sudí: Jehlička

Sestava: Voltr - Zumr,Urban,V.Hrubý, Ježek - Mich.Šmied (78.Benák),
Štěnička, Schwarzer, Matoušek, J.Hrubý - Roubal

Po přípravě doma s Jaroměří a v Dobříkově přišla na řadu pravidelná účast v poháru. Většinu zápasu, s účastníkem I.B třídy, jsme zápas pod kontrolou, ale chyběl důraz a přesnost v
koncovce. Po faulu na Hrubého proměnil Matoušek penaltu. Kombinačně jsme domácí přehrávali, ale zakončení bylo slabé a nebo šlo mimo (Štěničkova střela, Matouškův přímák). Penalta přišla po půlhodině hry i na druhé straně, ale Voltr jí chytil. Od 60 minuty už byli domácí nebezpečnější, přidali na důrazu a deset minut před koncem po závaru srovnali. V tu dobu už měl Voltr na kontě minimálně dva zákroky, kterými odvrátil prohru. Střelou pod břevno se ještě v závěru prezentoval Benák a o postupu tak rozhodoval rozstřel. Matoušek, Urban, Ježek a Štěnička uspěli, domácím Voltr dvě penalty chytil. Příští víkend nás čeká, v druhém kole poháru a zároveň v generálce na start I.A třídy, doma Rychnov.