Plán na tento týden - s dlouhodobým výhledem jako bonus, aktulalizováno

SOBOTA - ve Smiřicích je potvrzená zase od 10:00 do 12:00

Venku je sice ještě teplo, ale hodně mokro. Proto najižídíme na standardní zímní model - trénink uterý a čtvrtek v hale + víkendový zápas nebo turnaj.

ÚTERÝ - pravidelný trénink ve Vlkově (parta 1 od 16:30, parta 2 od 17:45) zaměřený na práci s balonem, vede Aleš s Petrem. Slávek bude na výběrech.

ČTVRTEK

• pravidelný trénink ve školní tělocvičně od 16:30 do 18:00 - všichni najednou bez těch co jedou do Jaroměře, vede Slávek a zaměříme se hlavně na fyzičku
  • zároveň jedna skupina jede na přátelák do Jaroměře pod vedením Aleše
    nominace
    : Cudlín - Mouček, Jurčenko, Krejza, Bešík, Podolský, Hovorka, Voslař, Brož, Petrikovič, Fibír
    sraz: 16:30 v hale ASVAJ v Jaroměři
    s sebou: BÍLÁ TRIKA S LOGEM ČERNILOVA jako dres, vlastní stulpny a trenky, chrániče, sálovky,

SOBOTA - můžeme jet do Smiřic do haly zase na tu 10tou, ve čtvrtek se dohodnem kolik by nás bylo

NEDĚLE - okresní halové přebory v Předměřicích, vede Aleš
Je to turnaj pro starší přípravku, ale protože my hrajeme kraj můžeme dle pravidel na tento turnaj nominovat pouze borce ročníku 2005 a mladší. Skupinu máme opravdu vymazlenou: skupina B:  Černilov, Stěžery B, FC HK dívky, Skřivany, Chlumec n. C. B  . Pozitivem je, že bude vše odsýpat a na oběd jsme doma.
sraz: 9:15 na míste
nominace: ještě ji budeme ladit během týdne, ale do branky počítáme s Mišákem Sedláčkem + do pole Ondrové Petrikovič a Brož, Luka Veselovský, Mark Gušlevský, Luka Radil, Luka Cejzlar + 2 místa dle práce na trénincích
s sebou: sálovky, chrániče, pití

Výběry: aby toho nebylo málo jsou naše hvězdy nominované na nominační tréninky okresních výběrů (každý dostal info osobně).
úterý - výběry U10, povolán Ondra Brož, Luka Veselovský, Honzík Lorenc
středa - výběry U11, povolán Míša Hovorka, Kuba Voslař, Tom Krejza, Ríša Hrnčíř, Míša Cudlín, Marťa Mouček, David Jurčenko, Pepa Paulovič

Poznámka - jako každoročně poprosím o součinnost s vyplňováním přihlášek do DDM

A teď výhled na delší dobu:
Trénování - v zimě pojedeme v režimu uterý Vlkov, čtvrtek škola Černilov + nejaké mimořádné akce (přáteláky, větší haly, umělka - dle počasí)
Přihlášené turnaje:

1. Stěžerský liga pro dva týmy A a B - nám zajistí bezmála 20 kvalitních zápasů během víkendu na umělé trávě pod bublinou. Rozlosování ještě není, takže nejsem schopen dát přesné termíny, ale zaplníme tím celou zimu.
  2. neděle 18.1.2015 - HT ve Rtyni
  3. sobota 24.1.2015 - HT v Jaroměři
  4. neděle 15.2.2015 - HT v Třebši
  5. sobota 21.2.2015 - HT ve Rtyni
  6. neděle 22.3.2015 - HT v Predmeřicích

Po zimě nás opět čekaji 2 venkovní soutěže starších elévků na celé jaro.

Léto:

• Itálie s Alešem a klukama z Roudnice - pátek 26.6. - neděle 5.7.
  • tradiční soustředění na Pecce pro ročník 2003 a mladší - neděle 2.8. - sobota 8.8.
  • tradiční přímestský tábor v Černilově - pondělí 17.8. - pátek 21.8.