Plán na týden od 30. 9. do 6. 10. 2019

Před plánem 3 vsuvky. Nejdříve poděkování za zápas v Rychnově, ti, kteří byli, tak si zápas užili a odmakali. Poděkování i těm, kteří šli po tomto zápase pomoc dorostu. Nedívejte se na výsledek, i vysoká prohra někdy posouvá, posouvá jak herně, tak i mentálně. Kluci o 5 let starší jsou prostě fyzicky jinde. Stejně, jako u žáků jsou 2005 prostě výše než 2006. Musíme si pomáhat, protože chceme, aby těch 10 dorostenců mohlo hrát. Bez vás to nepůjde.  Druhá vsuvka - ve 13, ve 14 letech musím vědět, že se z neúčasti někde musím omluvit. Omluvit se včas. Omluvit se tomu, kdo akci pořádá. Když mi dají rodiče důvěru, že se sám omlouvám, tak jim nesmím lhát, že jsem to udělal. Omlouvat se prozatím budete na moje telefony 777401707 (nebo 602613633), případně na můj messenger. Zatím jste to tak i dělali.

A třetí vsuvka před plánem - nejste z cukru, takže je zvláštní, že na tréninku včera bylo asi 14 malých elévků, 15 mladších žáků, ale jen 3 starší žáci. A všichni si trénink užili, byť pršelo. Tréninky nebudou jen za opravdu celodenního deště a nízké teploty. Na trénink se převlékáte, takže nevidím problém. Trenéři jsou na tréninku vždy.

K plánu:

Čtvrtek od 17:30 trénink společně s Třebechovicemi u nás v Černilově, půjdeme na umělku, takže mít náhradní přezutí (nepřijít v kopačkách).

Sobota od 10 hodin zápas v Hoříněvsi, sraz 9:00. Jdeme je porazit a přeskočit v tabulce!! Nominace bude upřesněna ve čtvrtek podle účasti na trénincích.

Neděle - pomoc dorostu. Ondrové Petrikovič a Brož, Funaldo, Filip Slepička a Honza Pelouch. Upřesní trenér dorostu, hraje se ve Vamberku od 14 hodin