Plán od 4. do 11. 1. 2016

Pondělí 4. 1. od 16 hodin - bruslení Třebechovice pod Orebem

Pátek 8. 1. od 17 hodin - trénink umělka Jaroměř

Neděle 10. 1. Stěžerská liga - první parta sraz ve 12:30 (od 13 zápas) - Taclík, Černý, Scheuer, Turek, Beneš, Jakub, Hudec

- druhá parta sraz 13:30 (od 14 zápas) - 3 x Dvořáci, Havelka, Täubner, Matlák, Hojný

Pondělí 11. 1. od 16 hodin - bruslení Třebechovice pod Orebem

Prosba - budeme se snažit kluky střídat do Stěžer, v případě, že vám nevyhovuje nominace, hned se ozvěte, uděáme výměnu, jestli kluci budou jezdit na kurzy lyžování, tak kurzy mají samozřejmě přednost, musíme to ale vědět dopředu. Neděláme v úterý 5. 1. trénink ve Smiřicích, ale od dalšího týdne ve Smiřicích budeme pokračovat, má se oteplit. Na venkovní tréninky kluky obloékněte tak, aby jim nebyla zima, ale aby se mohli pohybovat. Nejlépe termo prádlo, funkční triko s dlouhým rukávem, softshelová bunda (nebo tenčí zimní bunda), rukavice, čepice (nejlépe "dýchací"), nebojte, klukům zima nebude. Připomínáme domácí úkoly!!!