Pokrupovi elévové - přípravný zápas ve čtvrtek v Černilově s Třebechovicemi od 16:30

Domluvili jsme se, že 2008 a mladším (+ 2007, které se mnou trénovali vloni) budeme na těchto stránkách říkat  Pokrupovi elévové, abychom oddělili například zprávy elévů, kteří hrají krajský přebor. Ale pozor - čtěte i zprávy, které píše Luboš Veselovský, protože někteří budeme chodit hrát jak okresní přebor (tam vždy tak 7 - 8 lidí), tak ti nejrvavější a nejrychlejší i krajský přebor. A protože chceme, abychom odehráli co nejvíce zápasů všichni, tak jsme naplánovali přátelské zápasy právě pro Pokrupovy elévy.

Takže - ve čtvrtek 9. 10. od 16:30 v Černilově přátelský zápas s Třebechovicemi (pozor, změna, bude se hrát opravdu v Černilově). Sraz tak v 16:15, nebudeme se převlékat do dresů, oblečení tréninkové, kluci dostanou jen rozlišováky.