Poslední odložené kolo + plán na 14 dní

Dnes jsme odehráli poslední odložené kolo na domácím trávníku.

Černilov -  Nové Město 4:5

Pěkný odmakaný zápas se šťastným koncem pro hosty. My jsme byli fotbalovější, i na těžkém terénu se snažíme kombinovat a hrát po zemi. Hosté naopak přivezli jednoho "dorostence", který nám svou silou hodně zatápěl. Jako již tradičně jsme zklamali v koncovce, kde jsme se neprosadili několikrát sami na brankáře a nastřelili 3x tyč. škoda, ale na fotbal se dalo koukat.

Černilov - Vamberk 9:3

Zápas jasně v naší režii, se soupeřem jsme si pěkně zakombinovali a pár akcí dohrávali až do prázdné brány.

Nakonec jsme podzim zakončili v místní cukrárně, kde jsme si s klukama i rodičema zhodnotili sezónu a nastínili si zimní přípravu.

Plán na 14 dní

Úterý - smiřická umělka - 17.00 - 18.30

Středa -  černilovská tělocvična  17.00 - 19.00

Víkend volný