Poslední zápas: Ani v něm B tým nevyhrál. Od srpna omladíme, posílíme a potrénujeme :-)

KDY: sobota 15.6.2013
Černilov
ZÁPAS: FK Černilov B - Sokol Cerekvice  2:3 (1:1)

Branky: 28.min Jelen 1:0,  39 min 1:1 - 59min 1:2, 78.min Krejčí 2:2,  85min 2:3

Sestava:Luk.Voltr - Hodek, Kříž, Holeček, Obzina - Šmied (57 Hofman), Krejčí, Bouchal, Daniš - Mich. Voltr,  Jelen

Hosté se opírali o dva kvalitní střední záložníky se střelcem Bělinou. Vytvořili si tři velké šance, ale z branky jsme se radovali jako první my. Jelen z úhlu potáhl míč a prostřelil brankáře. Do poločasu ale obrana pod přečíslením kapitulovala a po změně stran se hosté ujali dokonce vedení. Obě branky za ně vstřelil kanonýr soutěže R. Bělina. Z přímáku vyrovnal Krejčí, ale v horkém poledním počasí si hosté vytvářeli daleko víc šancí, nedělali tolik chyb jako my a tři body si nakonec odvezli.A na závěr malá, ale ne nepodstatná poznámka: hosté hráli v poli jen s devíti hráči... B tým ale pokračuje i v příští sezóně, počítá se s dorbným posílením, omlazením a zároveň by už snad mohli více pomáhat a předávat zkušenosti i hráči A týmu.