Pozvánka na víkend

Tento víkend odstartují prvními zápasy mistrovské soutěže, kterých se účastní i naše týmy.

Do hry zasáhnou oba týmy mužů - tedy A i B.

A-tým se v sobotu v 17:00 představí na "horké půdě" v Červeném Kostelci. Po 4 letech v Krajském přeboru budou naši borci opět hrát 1.A třídu. Věřme, že naváží na kvalitní výkony z konce minulé sezóny, kdy se prezentovali pohlednou kombinační hrou a čeká nás klidná sezóna věnovaná konsolidaci kádru.
Podrobnější článek, včetně rozhovorů a vizitek nových tváří připravujeme na příští týden před první domácí zápas A-týmu.

Pro představu krátce:
Odchody: Urban (přestup do Doudleb), Hrabík (přestup Lhota p. L.), Maryanďuk (hostování Třebechovice), Novák (hostování Týniště), Tarantík, Havlena, Hlach (ukončené hostování)
Příchody: Dušek (brankář, hostovaní z Kostelce n. Orl.), Placák (prodlouženo hostování z Rychnova), Olšák (ofenzivní hráč, hostování z Nového HK), Fišer (stoper, hostování z Červeného Kostelce), Štěpánek (útočník, hostování z Olympie HK), Šrámek (přeřazen z dorostu), Havlas (návrat k aktivnímu hraní)

B-tým se představí hned v prvním zápase doma - v neděli od 17:00 nastoupí na horním hřišti proti Malšově Lhotě, což bude pro řadu hráčů zápas s příchutí derby. Přijďte naše borce povzbudit ať se jim vstup do soutěže povede.