Pozvánka na víkend 28.-29.8

Kdo bude tento víkend z našich týmu v akci ?

SOBOTA:

První podzimní zápas sehrají "starší" žáci. Od 14:30 se představí na hřišti Sokola Dohalice. Držme jim palce. Musejí se vypořádát se velkou marodkou a odchodem některých tahounů. Starší v uvozovkách, protože opravdových starších žáků - ročníků 1996 a 1997 je bohužel pomálu.

Muži B - hrají od 17:00 v Chudnocích s C-čkem Nového Bydžova. První 3 zápasy B-čku hrubě nevyšly a tak jim v tabulce patří poslední místo s nula body. Je čas začít bodovat.

NEDĚLE:

Obě utkání můžete vidět na domácím trávníku.

Dorost hraje od 14:45 doma jako předzápas před muži A. V prvním mistrovském utkání hostí nebezpečné České Meziříčí.

Muži A - hrají doma od 17:00 proti SK Libčany. Libčany jsou v tabulce zatím jasně první, nedostali ani gól a neztratili ani bod. Cesta k dobrému výsledku nebude snadná. Přijďte naše borce povzbudit.