Přestřelka Béčka v Probluzi. Hattrick "brankářské" posily Halvy. Výsledek: 4-4

KDY: neděle 18.10. 2015 od 15:30hod

KDE: hřiště v Probluzi - 11.kolo IV.A třídy

ZÁPAS: AFK Probluz B - FK Černilov B 4:4 (2:2)

Branky:  8 min Halva 0:1 * 14min Hypš 0:2 * 35min 1:2 * 44min 2:2 * 55min 3:2 * 65min Halva 3:3 * 72min 3:4 * 79min z pen. 4:4

Rozhodčí:  Ležík   Karty: 1:3 žluté

Sestava: Kollátor - Hlína, Voltr Mich.,
Benák, Šmied Mart. - Hypš,Jelen,Havlas, Halva-Holeček, Bednář

Chyběla spousta hráčů, hlavně z minulých zápasů (Nápravník, Čapek a Církva). Od začátku tak nastoupil v útoku dorostenec Bednář. Domácí jsme zaskočili dvěma rychlými brankami po skvělých přihrávkách. Nejdřív předložil Jelen míč Halvovi, který si zběhl za obranu a nekompromisně zavěsil. Pak Hlína vysunul Hypše a ani ten se nemýlil. Domácí se ale probudili a v otevřené hře nám do poločasu vstřelili dvě branky. Nejdřív lobem pod břevno a pak po centru, vyhrané hlavičce a dorážce. A když po změn stran přidal střídající hráč třetí branku, zdálo se být rozhodnuto. Trefili jsme Hypšem tyč. Pak ale Havlas poslal míč za obranu a neúnavný Halva (přišel před týdnem jako posila do brány !) utekl obránci a vyrovnal. Ani to nebylo všechno. Hypšův roh na zadní tyč dotlačil do brány hrdina zápasu - Halva. Jenže domácí díky prostřídání měli víc sil a jeden z útoků skončil rukou ve vápně a penaltou, kterou domácí srovnali na konečných 4:4. Přes čtyři obdržené branky předvedl několik jistých zákroků Kollátor.