Přípravka: 3.jarní turnaj v Jaroměři

Je rozhodnuto. Třetí turnaj pořádá Jaroměř a to ve čtvrtek 2.6. od 16.30 hodin. Sraz před kabinami v 15.30 nebo v 16.00 na hřišti v Jaroměři.

A jak jsme hráli?

Třetí turnaj se hrál na hřištích menších rozměrů a tak docházelo více k herním situacím které nejlépe vystihuje pojmenování trma-vrma (všech 8 hráčů v poli na čtyřech metrech čtverečných. Přesto naši borci předvedli několik pěkných přihrávek od obránců (Míša Hovorka, Ondra Havelka, Martin Kadaník). I díky lepší kombinaci jsme v prvním zápase přehráli Třebeš. Střelecky se dařilo Martinovi Novotnému.

V druhém zápase nás čekaly Stěžery s řadou výborných hráčů. I když jsme v poli se soupeřem celkem drželi krok, rozhodla lepší koncovka a náš nedůraz v obranné činnosti. Svůj výkonnostní vzestup korunoval nádherným sólem a brankou jeden z nejmladších borců Nikolas Briestenský.

Poslední zápas vzali domácí trenéři velmi prestižně. Jaroměř vedla, Kuba Voslař trefoval tyče a tak potěšilo vyrovnámí v posledních vteřinách utkání, kdy se prosadil další z ročníku 2005 - bojovník Ondra Pertrikovič.

Na základě předvedeného výkonu hodnotím turnaj pozitivně. I když jsme měli několik absencí, opět byl náš  kádr ze všech zúčasněných týmu nejpočetnější.

Seriál čtyř turnajů zakončíme na domáci půdě. Soupeře přivítáme v pondělí 13.6. se začátkem v 16.30 hodin.