ZÁPAS: FK Černilov- SK Smiřice 6:0 (1:0)
Rozhodčí: Čožík
Diváků : 30
Sestava: Kollátor - Lamla, Hlaváč,Dolejší, Obzina - Horák, Kundrt(k), Kadlec, Šmied - Dědek, Flégl (Střídali Jan a Jakub Žabovi)

Branky: 3x Kundrt, 1x Šmied, Kadlec a Jak.Žaba

I když měli Smiřice v sestavě (v porovnání s našimi elévy) nebezpečně vyhlížející hráče, povedlo se už od prvních minut získat územní převahu, ale bez prosazení se ve vápně. Kundrt se Šmiedem se tak předvedli pokusy ze střední vzdálenosti, ale mimo bránu. Centry do vápna ze stran nikdo důrazem usměrnit nedokázal, až se v 16té minutě ujala střela Kundrta. Po změně stran se obraz hry zpočátku neměnil. Dobití branky Smiřic se povedlo až v 40té minutě dorážkou opět Kundrtovi. Po tomto gólu se Černilov uklidnil a začal předvádět pěknou kombinační hru s využitím křídelní hry. Šmiedovu střelu brankář neudržel a Kundrt dobíhal uzavřít svůj dnešní hattrick. Dolejší trefil střed brány, Obzina přestřelil. Žabovi chyběl v závěru jediný krok. V 55.minutě konečně prošel Šmied po pravé straně a přesně vystřelil. Na druhé straně se Smiřice pokoušeli o střely a brejky, Kollátor jistě chytal i bravurně vyrážel. Na 5:0 dával Jakub Žaba, když mu asistoval Obzina a skóre upravil po Šmiedově přihrávce Kadlec.