Sedm gólů v Dolanech. Většina ale do naší sítě.

KDE: Na hřišti Dolan
ZÁPAS: Dolany - FK Černilov B 5:2 (1:1)

Branky: 35min 0:1 Havlas  43min 1:1 - 60min 2:1, 64.minuta  3:1, 66min 4:1,                         83min Mich.Voltr(pen) 4:2   89min 5:2
Sestava:Luk.Voltr - Dolejší,Kříž, Holeček, Mich. Voltr - Obzina, Šmied, Havlas, Mich.Hlína - Jánský, Daniš

Urostlejší domácí nás sice dokázali zmáčknout ze zbytečných standartek, ale do vedení jsme se dostali my, po Holečkově centru a hlavičce Havlase, domácí brankář vyběhl pozdě. Naše další šanci měl Hlína a na bránu vystřelil i Daniš. Do poločasu ale Dolany využili právě standartku a z ofsajdu srovnali. Po hodině hry jsme vzadu fyzicky odpadli, přeci jen jsme byli pod stálým tlakem. Neměli jsme nikoho na střídání a dva dorostenci hráli před tím svůj zápas ve Smiřicích. Tak nějak jsme se prostřídali v defenzivních chybách a rázem byl stav 1:4. Domácí nás přehrávali ve vzduchu a v osobních soubojích. nedostali jsme se ani do brejků. V závěru snížil z penalty Mich.Voltr, ale poslední slovo měli domácí.