Sendražice - Černilov B 3:3

KDY: středa 9.9. 2015 od 17:30 hod
Sendražice - dohr. 5.kolo IV.A třídy
ZÁPAS: Sendražice - FK Černilov B  3:3 (1:0)

Branky:  11´ 1:0 ** 53´ a 58´ Církva 1:1 a 1:2 * 68´ z penalty 2:2 * 73´ 3:2 * 80´ Obzina 3:3

Rozhodčí:  Dostál    Karty: 0:3

Sestava: Hodek - Dolejší (46 Hlaváč), Bouchal, Voltr Mich., Nápravník Jos. - Obzina, Havlas, Církva, Blažek - Nápravník Jan (34 Jelen),Žaba
(81 Šmied)

Domácí se brzo ujali vedení. Přes Blažkem neproměněnou penaltu jsme se po dvaceti minutách postupně propracovali k převaze. Šanci nedal Obzina a po něm Blažek. V závěru půle mohli domácí zvýšit. I po změně stran jsme byli lepší a dvě střely Církvi ze středni vzdálenosti otočily výsledek. Domácí se dostali do hry z úspěšně proměněné  penalty a získanou převahu využili po rohu, když Hodek první střelu vyrazil před sebe, ale na dorážku byl krátký. Roh domácích odhlavičkoval obránce z brankové čáry. Díru v obraně Sendražic deset minut před konce našel Obzina a za pomoci teče obránce srovnal. V závěru se na obou stranách vytáhli brankáři.