SOBOTA 8.11. - halový turnaj v Jaroměři ročník 2006 - bramborová, která mrzí

08.11.2014 - 11:50
08.11.2014 - 16:30

Tuto sobotu sehrajeme 1. letošní halový turnaj. Čekají nás těžcí soupeři - Fk Pardubice, Česká Skalice, Nové Město nad Metují, Nový HK,Fk Jaroměř. Hrajeme v městské sportovní hale v Jaroměři. Je to vedle zimního stadionu. Hraje se systémem každý s každým po 13 minutách.

Nominace: Golmani: Pelikus, Ježek. Do pole: Veselovský, Gušlevský, Slepička, Matys, Pelouch, Jakub, omluven Danek

Sraz:  v 11.20hod u černilovských kabin nebo 11.50 v Jaroměři( počítám, že beru Fildu Peldu a možná Marka, mám kdyžtak ještě volné místečko).

Sebou: sálovky, chrániče, černilovské oblečení, kartičku pojišťovny, gólmani rukavice a možná nějaké slabé tepláky, aby jste se mohli smeknout po parketách, řádnou svačinu( je tam bufík, bude se tam dát něco koupit), nějaké fanoušky( rodiče, prarodiče, tetu, strýce, bratra....), střeleckou a herní pohodu a hlavně chuť se porvat

Budeme se na Vás těšit, trenéři

Jak jsme dopadli:

Bohužel až 4. místo, i když jsme byli ve všech zápasech lepším týmem, s množstvím šancí a solidní kombinací. Ale popořadě:

Černilov - Nový Hradec 4:0

G: Gušlevský 2, Veselovský, Pelouch

Výborný vstup do turnaje, soupeře jasně přehráváme a nakonec můžeme i pošetřit síly a prostřídat všechny hráče.

Černilov - FK Pardubice 3:4

G: Gušlevský 3

Po 4 minutách vyhráváme 2:0, hrajeme si svoji hru, koněpůlky si s náma nevědí rady. Bohužel si vybírá Filda 2 slabé chvilky a soupeře sami dostáváme do hry. Už se tolik nedaří, do kasy nastupuje Jéža. Znovu začínáme mít více ze hry, ale soupeř z brejku zvyšuje na 3:2. Po chvíli srovnáváme a 18 vteřin před koncem kopeme roh. Soupeř ubrání a jak na potvoru nám ještě jeden zdrhne a dá gól.

Černilov - Nové Město 4:4

G: Veselovský 2, Pelikus, Gušlevský

Pěkný zápas se soupeřem, se kterým jsme změřili síly mnohokrát v KP. Máme mnoho šancí, ale bohužel proměňujeme slabou třetinu a protivníkovi to tam padá mnohem snáze. Filda Pelda trefuje 15 vteřin před koncem břevno, není nám to souzeno. Strašně moc se na každý gól nadřeme.

Černilov - Jaroměř 4:1

G: Pelikus 2, Veselovský, Gušlevský

Náš nejhezčí zápas, hrajeme nahoru dolu. Jaroměř zápas předtím vyflákala Pardubice 3:0, ale naši kluci makali jeden za druhého, bojovali a nevypustili žádný souboj. Ale kdyby to bylo 8:3, více by to odpovídalo střelám na bránu.

Černilov - Česká Skalice 2:3

G: Veselovský 2

To byl zápas, který se líbil všem v celé hale. Ale budu se znova opakovat, proměnit šance a vyhráváme o 3 góly. Ale byli jsme poprvé letos v hale, poprvé na nohách sálový balón a musím říci, že i soupeři byli o třídu lepší než v krajském přeboru.

Dostali jsme i cenu za nejužitečnějšího hráče, z 6 hlasů všech trenérů, dali 2 hlasy pro Marka a 2 hlasy pro Lukyho, Mára dal o góla více, tak si odnesl pěkný pohárek - gratulace.

Konečné pořadí turnaje: 1.Česká Skalice 2. Pardubice 3. Jaroměř 4. Černilov 5. Nové Město 6. Nový Hradec

Poděkování všem hráčům, kteří se dnes rvali za náš oddíl, fanouškům(rodičům) za povzbuzování a těším se na další mače našich děťátek.

Trénujeme klasicky ve středu(snad počasí dovolí a budeme moci hrát vzadu pod světlama) a když nám bude přiklepnut termín do sokolovny, půjdeme zahrát florbálek. Možná pondělí, možná úterý. Vypadá to, že by jsme mohli mít na sobotu od 10-12hod tělocvičnu ve Smiřiciích. Bude to jen pro 06, protože 07 budou s Jardou Pokrupou na okresních výběrech v Předměřicích.

Sportu zdar a fotbalu zvlášť.

F - 2 2014.11.08 odpoledne POŘADÍ.pdf338.89 KB
F - 2 2014.11.08 odpoledne TABULKA.pdf465.38 KB