Soustředění 2012 - deníček

Pár novinek:
Fotky od Lenky Lankašové jsou TADYK.
A ještě - na trénincích budu rozdávat zapomenuté věci. Mám tu pár kartiček pojištěnce a klubovou šusťačku velikost 128.

DEN SEDMÝ - sobota

Sobota byla jen o úklidu, balení a odjezdu.
Vše jsme zvládli bez potíží !
Všem učastníků velká pochvala za chování a přístup a moc děkujem sponzorům, kteří venovali ceny do soutěží. S akcí jsme moc spokojení. Povedlo se udělat kus práce.
Realizační tým si teď dá chvíli oraz a jdem chystat příměstský tábor.

Fotek je jen několik, ale zase jsou hromadné.

Fotky budou TADYK.

DEN ŠESTÝ - pátek

V poslední den jsme tradičně na dopoledne připravili fotbalovou olympiádu a díky dobré organizaci se povedlo vše zvládnout do oběda. Soutěžilo se v osmi disciplinách - slalom s míčem, panenky, nožičky, opičí dráha, sprint na 60m, hod autu do dálky, střelba na přesnost a vytrvalostní běh. Součtem výsledků z jednotlivých disciplín se určilo finální pořadí. K vidění byly pěkné výkony - vypíchl bych v panenkách Hýňových 321 a Martinových 217 kousků.
Pořadí po ročnících:
2000 - 1. Marťa Flégl, 2. Hynek Horák, 3. Lukáš Mikunda
2001 - 1. Vojta Svatoň, 2. Štěpán Jukl, 3. Terka Ličmanová
2002 - 1. Vojta Hovorka, 2. Domino Hroneš, 3. Vojta Tkačík
2003 - 1. Michal Palma, 2. David Hrdina, 3. Jirka Strnad
2004 - 1. Marťa Kadaník, 2. Honzík Svatoň, 3. Míška Hovorka
2005 - 1. Péťa Chudý, 2. Ondra Brož, 3. Lukáš Kvapil

Odpoledne jsme věnovali dokončení týmových soutěží a velkému vyhlašování.
Celkovým vítězem se s 62 body stalo Německo, které si udrželo vyrovanou a dobrou výkonnost ve všech soutěžích. Na bednách byla druhá Itálie a třetí Španělsko, kde při 56 bodech rozhodly o pořadí penalty.
Zkrátka se opět potvrdila hláška Garyho Linekera, že Fotbal je hra, kterou hraje dvaadvacet lidí a kterou vždycky vyhrají Němci.

Večer jsme opékali a završili ho diskoškou pod taktovkou DJ Vaška.

Fotky budou TADYK.

DEN PÁTÝ - čtvrtek

Počasí drželo, takže jsme ráno zvládli další tréninkovou jednotku (z té jsem nestíhal fotit). Super bylo, že se vrátil marod Vojta Svatoň. Po obědě jsme vyjímečně trénování vynechali a doháněli týmové soutěže a malování triček. Po večeři jsme mělí prohlídku hradu Pecka, kterou nám hodná paní kastelánka umožnila i mimo provozní hodiny.
Jako bonus jsme si mohli na hradě projít stezku odvahy. Povedlo se vše utajit, takže ji nikdo nečekal. Prohlídka byla zaměřená na tajemno a končila v mučírně, což bylo ideální. Pak došlo na stezku, kterou valná většina borců a borkyň zvládla sama (!!!).
Chválíme nejmladší ročníky, jak byli odvážní.
Zítra nejspíš posunem budíček a s rozcvičkou to asi nedopadne

Fotky se snad během noci nahrají. Mobilní připojení nemá chybu ...

Fotky budou TADYK.

DEN ČTVRTÝ - středa

Neskutečně se nám podařilo zase 2x potrénovat. Dopoledne proběhl dlouho očekávaný fotbalový turnaj družstev. Joooo to byla bitka. Hodně vyhecovaná akce, kde všichni chtěli vyhrát, se povedla. Potvrdilo se očekávání bookmakerů, že vyhraje Itálie. Italové opravdu neměli slabinu - v bráně chobotnice Jířa Strnad a poli bratři Chudí (Kuba a Péťa), technická Terka a koncák Marťa Flégl. Hlavně výkony nejmladšího Péti Chudého (ročník 2005) byly neskutečné - opravdu si "vodil" hráče o několik let starší a v třeba semifinále svůj tým reálně nastartoval. Ve finále Německo dlouho vzdorovalo, ale když za stavu 1:1 nastřelili Němci tyč a z protiútoku Italové zakončili a následně dali ještě jeden gól, bylo rozhodnuto.
Pořadí: 1. Itálie, 2. Německo, 3. Francie + Řecko, 5. Portugalsko, 6. Anglie, 7. ČR + Španělsko
Odpoledne si zase žáci dali přátelák s FKM Javorka a tentokrát to bylo o dost lepší. I když kluci a holky hráli v plném tréninku, se spostou bolístek a nově bez Toma Kadaníka, kterému bylo špatně, tak prohráli jen těsně (o gól nebo dva, nevím přesně). Naše branky dávali 3x Marťa Flégl a 1x Rooňas a to Marťa ješte minimálně 4x bežel sám na bránu. Bylo to o tom, že jsme museli být tvrdší, rychlejší a odvážnější a to všichni na hřišti. S takovým soupeřem nemůžeme něco vypustit, musíme hrát na 120% procent a pak se teprve zlepšujeme.
Večer jsme stihli dohrát piškovorky (vyhrálo Řecko, před ČR a Anglií), domalovat trika a ještě všechny před spaním vysprchovat. Dobrá práce !

Fotky jsou TADYK.

DEN TŘETÍ - úterý

Zase nám příroda přes noc krásně zakropila trávník a ráno kropení přestalo, takže jsme mohli dopoledne potrénovat. Trošku jsme ubrali na intenzitě a dělali víc dovednosti.
Odpolko jsme začali malovat na trika a mladší žáci si střihli přátelák s FKM Javorka. V přímé konfrontaci s jedním nejlepších krajských týmů jsme si ověřili, že máme na čem pracovat. Kluci a holky z Javorky byli výborní, sehraní a dynamičtí. Chvílema nás totálně rozebírali, ale postupně jsme si na vyšší tempo začali zvykat, takže konečný výsledek zhruba 10:4 pro Javorku není žádná ostuda. Naše góly - 2x Marťa Flégl, Bertík a Vašek. Elévci si normálně potrénovali.
Navečer jsme ještě stihli týmové prezentace, kde vyhrálo Španělsko před Itálií a Německem. A rozehráli obří turnaj v piškvorkách, ale ten ještě dohrajeme dnes.

Fotky jsou TADYK.

DEN DRUHÝ - pondělí

 

Po děšti ani památky. Krásný a slunečný den.
Ráno jsme potrénovali, všechny chválíme - trénink měl šťávu i přes horko. Po odpoledním klidu jsme stihli pinčes a koupání.
Před večeří jsme stihli další trénink a opěr skvěle zvládnutý.

Navečer už jsme uklidňovali týmy zdravovědou, zeměpisem, nácvikem piškorek (bude turnaj) a za odměnu došlo i na obří trampošku.

Nevím jak je to možné, ale po sprše (povinně všichni, na závěr ji zvládli i tréňové) a oschodu na chatky začalo slušně pršet. Asi to tu mají pořešené, že prší jen v noci, kdy to nikoho neotravuje nebo je to sučástí našeho all-inclusive balíčku. Uvídíme ráno. Hlavně nás zítra čeká přátelák s FKM Javorka a to bysme potřebovali slušné počasí.

Fotky jsou TADYK.

DEN PRVNÍ - neděle

Dnešek byl ve znamení nájezdu na Pecku a kemp. Takže jsme se zabydlovali, prohlíželi okolí.

Hlavním programem večera bylo losování mistrovství Evropy, protože to co se odehrálo na Ukrajině a v Polsku bylo UEFA-ou anulováno a musí se rozhodnout tady. Celý týden budeme soutěžit o poháry vítězů v týmech, které se na mistrovství probojovaly do čtvrfinále. Losování:

Španělsko - Bertík,  Mates Urban, Míša Hovorka, Jířa Slezák, Ondra Brož, (Vojta Svatoň až se uzdraví)
Portugalsko - Vašek, Kuba Hovorka, Palmič, Léňa, Matouš
Německo - Hýňa, Vojta Hovorka, Klárka, Míša Paríšek, Marťa Kadaník, Domino Zídka
ČR - Lukáš Mikunda, Kuba Kvapil, Mates Obzina, Marťa Chudý, Marťa Novotný
Itálie - Marťa Flégl, Kuba Chudý, Terka, Jířa Strnad, Péťa
Francie - Tom Kadaník, Vojta Šmied, Tom Tkačik, Ondra Havelka, Lukáš Kvapil
Anglie - Náťa, Mára, Vojta Tkáčik, Míša Jelínek, Honza Svatoň
Řecko - Rooney, Domino Hroneš, David, Honza Lankaš, Tobík

Před spaním došlo na kytaru a na kutě se nikomu moc nechtělo. Mno, zítra je trochu utaháme a večer bude na chatkách určitě klid hodně brzo.

Přes noc pěkně sprchlo s menší bouřkou.

Fotky jsou TADYK.