St.žáci přátelsky v Meziříčí

31.08.2009 - 17:00
31.08.2009 - 18:30

Pondělí 31.8. od 17 hodin příprava starších žáků v Českém Meziříčí.
Prohráli jsme 0:3 (0:1), ale zápas jako příprava na fyzicky zdatné soupeře splnil svůj účel. Vždyť v našem týmu starších žáků spadá 65% kluků ještě do kategorie žáků mladších nebo dokonce do starších elévů. Do úvodu nastoupila sestava Kollátor - Pánek, Krupička, Dolejší, Pražienka- Kundrt,Ličman,Daniš, Obzina - Roubal, Šmied. Ty po změně stran prostřídali: Kunc, J.Žaba, Panenka,Lamla a Pekárek. V zápase byly šance na obou stranách. My spoléhaly na brejky a střely ze střední vzdálenosti nebo přímých kopů(např.Roubal břevno,Pánek nebo Ličman). Vojta v bráně kapituloval asi po deseti minutách a pak dvakrát po změně stran, když hráli "naší mladí". Třikrát se ale bravurně vyznamenal. Bojovalo se, škoda, že se útočníci neprosadili větším důrazem, ale domácí kluci byli urostlejší, vyhrávali osobní souboje a díky tomu měli stálou převahu. Za horkého počasí to byl test fyzické odolnosti.