Starší dorost Kostelec nad Orlicí - Černilov 3:4

Náš starší dorost sehrál první kolo mistrovského utkání v Kostelci nad Orlicí.Již v první minutě jsme byli aktivní střelou Čapka ze 30ti metrů.Ve 4.minutě Bouchal ze středu zálohy na levou stranu nahrál Hejzlarovi, který centroval a  1.branku v této soutěži vsítil Štěnička 0:1. Ve 13.minutě hlavičkoval soupeř nad.V 15.minutě Filip přestřelil.V 16.minutě jsme inkasovali vyrovnávací branku po chybě Antoníčka 1:1. V 17.minutě Hejzlar přestřelil.Ve 27.minutě jsme rozehrávali standartní situaci Volterem, který našel Hejzlara, ten hlavou vrátil do malého vápna a na 1:2 zvyšoval Filip.Ve 36.minutě opět chyba Antoníčka, kdy pozdě vyběhl na útočníka jsme inkasovali vyrovnávací branku na 2:2.Ve 38.minutě přišla rychlá odpověď našich borců, kdy po rohovém kopu Voltera našel Šrámka, který balon centroval do malého vápna a Pavlík nás opět poslal do vedení 2:3. Tak skončila první polovina utkání.

V 52.minutě Hejzlar minul branku.V 59.minutě si pro faul do vápna došel Štěnička a byl odpískán pokutový kop.Na 2:4 zvyšoval Salavec.V 59.minutě Čapek obdržel ŽK.V 75.minutě Salavec vyrazil velmi nebezpečnou a tvrdou střelu.V 76.minutě domácí snížili na 3:4. V 77.minutě vystřídal Bouchala Drahorád. V 79.minutě Hejzlarovu střelu brankář domácích chytil.V 82.minutě Hofmanova krásná střela z první šla bohužel těsně nad branku domácích. V 86.minutě Filip sám mezi třemi se prokličkoval do malého vápna,kde jeho střelu brankář domácích vyrazil na roh.

Sestava:Salavec, Hofman, Šrámek, Antoníček, Čapek, Štěnička, Bouchal ( Drahorád ), Volter, Hejzlar, Filip, Pavlík.

Branky: Štěnička, Filip, Salavec, Pavlík