starší žáci:Černilov - Dohalice 8 : 0

SESTAVA: 1 SALAVEC (ml.žák:HOFMAN 40 min.),2 PAVLÍK,3ml.žák:BRENDL (GREGORA 50 min.) ,4 FIBIGER,5 VOLTER (ČAPEK 45 min.),6 KRÁLÍK,7 FILIP,8 ZELENKA (BERNART 47 min.),9 DRAHORÁD (ml.žák:DANIŠ 53 min),10 BENÁK,11 BOUCHAL.

BRANKY:Filip 2,Volter,Bouchal,Zelenka,Drahorád,Čapek,Bernart.

Utkání začalo ve vysokém tempu.Houževnatý soupeř držel čisté konto do 17 min.kdy vysunul aktivní Filip kolmou přihravkou Voltra,který vstřelil úvodní branku utkání 1:0.Skvěle hrající Brendl(ml.žák)centroval ve 23 minutě do malého vápna a Bouchal hlavou zvýšil na 2:0.Ve 28 minutě báječnou kolmou přihrávkou Pavlík vysunul Filipa,který se zvýšil na 3:0.tento stav vydržel do poločasu.Do druhé poloviny utkání jsme nastoupili beze změn.Náš tým ve druhém poločase pokračoval v chytré kombinační a aktivní hře.Na 4:0 zvyšoval Zelenka po nahrávce Voltra a následně začal brankostroj.5:0 Drahorád,6:0 Čapek,7:0 Bernart,8:0 Filip.Domácí hráli ve vysokém tempu a nenechali se ukolébat výsledkem.Sehráli jsme kvalitní utkání i pohledný fotbal .