Stěžerská liga Černilov - Třebeš 10:10

Sestava: Mára Čuda, Sváťa, Halbi, Marťa Flégl, Kuba Chuďas, Vašek Mach, Kuba Hovorka, Tkáča

Před utkáním jsem se domluvil s trenérem Třebše, že nepřivezeme nikdo (až na jednu vyjímku) žádné hráče ročníku 1999, nám se ještě před utkáním omluvila Naty, takže začátek byl velmi neurovnaný nejen proto, že někteří neměli "svoje tréninkové dresy", ale právě proto, že jsme hráli v jiné sestavě.

V prvních 5 minutách jsme mohli dát 4 góly, ale nedali jsme je, takže se o vítězství přetahujeme až do konce. 3 minuty před koncem vedeme 10:8, ale výsledek neudržíme, takže se rodí spravedlivá remíza.

Nevzal jsem si s sebou papír, takže jsem si nepsal branky, ale nejvíce jich vstřelil Marťa Flégl, viděl jsem i góly Tkáči, Vaška Macha, Chuďase, Halbiho a snad i Sváti.

Zápas příliš nehodnotím, byla to užitečná příprava, mám jen jednu poznámku - ve hře 4 + 1 musí hrát všichni, nikdo se nikam neschová, hráč musí být neustále na hřišti orientovaný a musí myslet na to, že po té, co dá přihrávku, tak hned se musí nabízet - přihrej a běž.