Tak jsme první no a co, víkendové výsledky + plán na víkend 4.11. - 5.11. 2023

Naši muži zvítězili v posledním kole doma s Předměřicemi 2:0 a po zaváhání Velichovek přezimují na prvním místě B třídy. Kluci paráda! Vzkaz ode mě: teď to teprve začíná, v zimě pořádně mákněte, nekašlejte na to a dělejte našim fanouškům radost!!!

Dorost v neděli deklasoval Železnici/Valdici 10:1, kluci si zápas v klidu pohlídali a hlavně dostali více prostoru kluci, kteří ho obvykle tolik nemají. G: 5x Táca, 3x Paprika, Alda a vlastní.

Mladší dorost prohrál 0:3 s Hořicemi.

Starší žáci dostali výprask v České Skalici 8:0.

Mladší žáci také prohráli vysoko s Vysokou.

Elévci opět střídavě oblačno, ale makají, snaží se a nebojte i ty výsledky přijdou.

Je ještě vůbec na co se přijít podívat?

No jasně, že jo. Chlapi sice už mají haxny nahoře, ale třeba dorost hraje velice zajímavý zápas s velice dobrým Červeným Kostelcem v neděli od 11.30 na našem place. Mladší dorost hrají v sobotu od 10.00 v Dohalicích. Starší žáci mají volno. Mladší žáci mají již také volno. Starší přípravka hraje doma v neděli od 10.00 se Smiřicemi. A naši nejmenší již také podzimní část ukončili.

Takže žádné flákání a doražte ještě našim mládežníkům zafandit. Díky. Černilov OLE