Tři body i z Libčan

KDY: úterý 2.9.2008
KDE: Libčany
ZÁPAS: Libčany- Černilov 0:5 (0:2)

Rozhodčí: Markvart

Sestava: Kollátor -Lamla,Dolejší, Kundrt,Pražienka - Šmied, Pánek, Ličman, Panenka - Daněk, Roubal (střídal Pekárek)

První minuta se jako před kopírák podobala minulému zápasu. Pražienka odcentroval a Roubal před bránou trefil padajícího brankáře, Daněk byl na malém vápně v pravý čas připraven na dorážku. Následná kanonáda se ale nekonala. Kluci začali hrát spíše nakopávanou a hru si ztěžovali zhušťováním prostoru. Brejky Roubala obrana domácích zažehnala, stejně jako centry Šmieda. Až po 25.minutách hry se přes vyběhnutého brankáře prosadil Roubal. Hned po změně stran zastavil včasným vyběhnutím Kollátor brejk soupeře. Ve 42.minutě se na konci povedené akce trefil Roubal. Domácí se dostali do dalšího brejku, ale Vojta Kollátor opět dokázal skočit útočníkovi včas pod nohy. Kluci měli územní převahu, ale další branku z ní vytěžili až v 50.minutě. Roubal nabídl míč Pánkovi a ten ho poslal do opuštěné brány. Pátou branku dal opět Roubal, když dorazil Ličmanův střílený centr. V závěru Kollátor udržel čisté konto dalším výborným zákrokem.