Turnaj Olympie HK
SESTAVA: Jakub Žaba - Tomáš Lamla,David Ličman, Láďa Kundrt,Michal Šmied, Petr Panenka,Filip Dědek, Jan Žaba, Vojtěch Šmied

SEDM TÝMǓ VE SKUPINĚ HRÁLO KAŽDÝ Z KAŽDÝM:
FK Černilov-RMSK Cidlina 0:5
Jednalo se turnaj ročníků 98, v našem kádru bylo hodně absencí a nakonec jsme na turnaji měli 2x ročník 97, 98 byly čtyři a oba Žabovi(99), pár minutek ve dvou zápasech nasbíral Vojta Šmied (01) který původně měl jen přihlížet. Těžko se tak dá konečný výsledek hodnotit i když bojovnost a běhání se dá předvést v každé sestavě, ale proti Cidlině, která se prosadila hlavně střelecky, chyběly.

FK Černilov-Třebeš 4:5
Divoký zápas.I přes pět inkasovaných branek se Jakub Žaba v bráně činil. Nepříznivý stav 0:1 otočil Kundrt, ale Třebeš dokázala jít opět do vedení. Vyrovnal M.Šmied, ale Třebeš opět vedla. Další vyrovnání zařídil po rohu Lamly Kundrt. Odkulhal Šmied, dramatický závěr vyšel lépe Třebši.

FK Černilov-Olympia HK bílí 2:1
Soupeře jsme sice přehráli, ale stálo nás to hodně sil. Střelecky se prosadil Kundrt, který otáčel nepříznivý stav. Ličman v obraně hrál bez střídání, v bráně nás držel Žaba.

FK Černilov-Sigma Olomouc 3:4
Proti atraktivnímu soupeři jsme předvedli asi nejlepší šestiminutovku na turnaji. Po pravé straně utekl M.Šmied a ke vzdálenější tyči nás hned na začátku poslal do vedení. Pak se trefil pod břevno Kundrt a po Dědkem vybojovaném míči zvýšil dokonce na 3:0. Jenže do konce zbývalo ještě přes devět minut a ty Olomouc trpělivou snahou a zlepšeným výkonem využila k otočení výsledku i když se Žaba a obrana překonávala. Nestačilo to. Navíc dvě velké tutovky neproměnil Jan Žaba a Dědek. Po vstřelené brance už kotník definitivně nepustil na hřiště M.Šmieda.

FK Černilov-FC HK 0:10
Ani hodinová pauza mezi zápasy klukům síly nepřinesla a Hradec si s chutí zastřílel.

FK Černilov-Olympia HK zelení 1:9
I další zápas musela sestava s minimální možností střídání protrpět. Čestný úspěch dal Kundrt. Pro kluky bylo měření sil se soupeři hrající krajské soutěže školou. (Mj. chyběl Kollátor, Roubal, Kunc, Kadlec, Pekárek, Flégl nebo Bednář)

Pořadí turnaje: 1.Třebeš 2.Olomouc 3.FC HK 4.RMSK 5. Olympia zelení 6.Černilov 7.Olympia bílí