Turnaj SŽ v hale Slávie HK

14.02.2010 - 14:44

KDY: neděle 14.2.2010
Sportovní hala Slávie HK
SESTAVA: Michal Hofman (Vojta Kollátor) - Martin Brendl, David Ličman, Láďa Kundrt, Martin Daniš, Michal Šmied, Aleš Roubal,Jan Krupička a Marek Miklošin

SKUPINA B:
FK Černilov-Třebeš 0:9
Do vedení sice Černilov mohl poslat Ličman, ale v jasné šanci byl faulován. Hráči soupeře ročníku 95 nás pak důrazem a zkušeností jasně přehráli a přes několik Kollátorových zákroků zasadili do otevřené obrany spoustu ran ze kterých se po zbytek turnaje věkově pestrý tým (3x ročník 95,1x 96,4x 97 a 2x 98)jen těžko vzpamatovával.

FK Černilov-Dobruška 1:10
Další lekce. Tentokrát se mezi tyče postavil Hofman. V úvodu po Roubalově tyči sice vyrovnával Daniš, ale kluci zapomínali za svými zády hráče a špatnou rozehrávkou často přicházeli o míč a darovali soupeři rychlý brejk.

FK Černilov-RMSK Cidlina 1:4
Cidlina byla pohyblivější a důraznější. Jedinou branku zaznamenal Ličman.

Zápas o 5-8.místo
FK Černilov-Tatran Hostinné 0:4
Úvodní tlak přinesl několik šancí, ale soupeř se hned z první šance trefil a i nadále byl produktivnější a do rozklížené obrany zasadil čtyři branky.

Zápas o 7-8místo
FK Černilov-Pardubičky 6:1
Ani zápas: " O černého Petra" se nezačal vyvíjet moc dobře, ale nepříznivý stav otočil dvěma brankami Roubal a když se k němu přidal ještě Daniš a třikrát postupně Ličman, dočkali jsme se první výhry na turnaji. Ještě za nepříznivého stavu podržel Černilov Michal Hofman v bráně dvěma úspěšnými zákroky. Dnes se po dlouhé době představil Marek Miklošin.