Týniště nad Orlicí - Černilov 1:1 (pol. 0:0), na penalty 4:5!!!

V přímém souboji o první čtyřku jsme zajížděli do Týniště nad Orlicí v pro nás nezvyklém čase výkopu 10:00.

Úvodní sestava: Mára Čuda - Náťa Žídková, Lukáš Daněk, Vojta Svatoň, Martin Hynek - Péťa Halberštát, Honza Žaba, Míra Rejnek, Lukáš Mikunda - Martin Flégl, Kuba Chudý, střídali: Kuba Hovorka, Tomáš Tkačík, Vašek Mach, Štěpán Gernat

Do utkání jsme vstoupili aktivněji než domácí a v prvních 10 minutách jsme měli 2 šance Marťou Fléglem a Honzou Žabu. Po těchto deseti minutách jsme se zhoršili především ve kvalitě přihrávek, nahrávali jsme více soupeři než spoluhráčům. Proto jsme se dostali pod velký tlak, který byl ještě umocněn tím, že domácí byli fyzicky zdatnější a důraznější v soubojích. Jen díky naší obraně a Márovi Čudovi jsme do kabin odcházeli za nerozhodného stavu.

Do druhého poločasu jsme vstoupili důrazněji, zlepšili jsme kombinaci, začali jsme více využívat křídelních prostor. Domácí ale stále hrozili z rychlých brejků a naše obrana sváděla neustálé běžecké souboje. Od 10. do 15. minuty jsme zahrávali řadu standardních situací, z jednoho rohového kopu se v malém vápně opakovaně hlavou prosadil "dlouhán" Marťa Flégl. I domácí hrozili především ze standardních situací, a i oni se prosadili po jednom z rohů, kdy jsme sice míč odvrátili, ale špatně jsme vyřešili vyběhnutí, míč se dostal k jednomu z volných hráčů, který vyrovnal. Do konce zápasu se hra přelévala z jedné straně na druhou, obě mužstva se pokoušela strhnout vítězství na svou stranu, utkání se (především z domácí strany) velmi přitvrdilo. Do konce utkání ale žádný gól nepadl.

V penaltovém rozstřelu jsme byli úspěšnější, kdy jsme proměnili všech 5 kopů. Našimi úspěšnými střelci byli Halbi, Lukáš Daněk, Lukáš Mikunda, Marťa Flégl a Štěpán Gernat.

Děkuji za bojovnost. V pátek jdeme na vedoucí Dobrušku!!!!

Nejlepší hráči utkání: Mára Čuda, stopeři Lukáš Daněk a Vojta Svatoň, Martin Flégl, Honza Žaba a bojovník Halbi