V Kratonohách výhra 3:2

FK Kratonohy B- FK Černilov 2:3 (2:2)

28.kolo 1.A třídy - Sobota 2. června od 17 hodin * hřiště v Kratonohách

Branky: 3.min Šmied 0:1 * 7.min Roubal 0:2 * 17.min 1:2 z pen. * 24.min 2:2 * 59.min Matoušek 2:3

Sudí: Steiber  ŽK: 0:2 (Schwarzer a Benák)  70 diváků

Sestava: Kollátor -Zumr (75.Benák) ,V.Hrubý, Urban, Schwarzer - Šmied (62.Ridl) , Matoušek, Štěnička, Hušek, J.Hrubý (62.Svatoň) -
Roubal

U tabulkového souseda v okresním derby se nám povedl úvod: Matoušek zakončil svůj brejk do brankáře a odražený míč poslal golovou nahrávkou na Šmieda, číhajícího na zadní tyči. V sedmé minutě se do úniku proti brankáři dostal Roubal a v důrazném střetu uspěl. V 11.minutě v brejku neuspěl Matoušek. Domácí se postupně zvedali a v 17.minutě si vybojovali penaltový faul a trestali. O sedm minut později další standartka, přímý kop trefil přesně exligový Štěpán. Právě ze standartek byli domácí nejnebezpečnější. My zahrozili dalším brejkem po půl hodině hry, ale Matoušek odkrytou bránu po Roubalově akci, minul. V závěru opět zahrozil domácí Štěpán. Po změně stran měly Kratonohy mírnou převahu bez vážnějších šancí. Po hodině hry přihrál Šmied Matouškovi, který střelou pod břevno poslal Černilov znovu do vedení. V 64.minutě zachraňoval na brankové čáře Urban.  O minutu později vyrážel Kollátor. V závěru jsme předvedli rychlou akci, která ale brankou neskončila, stejně jako nebezpečí před naší brankou, když Štěpán poslal přímý kop tentokrát nad.