V Nedělištích 0:1 (nespravedlivě, nebo zaslouženě ?)

KDY: sobota 14.9.2013 od 17ti hodin
Neděliště
ZÁPAS: SK Neděliště - FK Černilov B  1:0 (1:0)

Branka:  38min

Sestava:Luk.Voltr - M.Voltr, Kříž, Benák, Jos.Nápravník - Jan Nápravník, Bouchal, Havlas, Marek (65 Imlauf) - Jelen (73 Daniš), Obzina (80. Šmied Martin)

Domácí tým rozhodně nepředvedl fotbal, kterým by se řadili k čelním týmům soutěže, jenže my jsme poločasovou převahu nedokázali vůbec využít a za to body očekávat nemůžeme. Ve vápně jsme byli nedůrazní a dávali jsme si nepřesné míče do finální přihrávky a nebo balón zbytečně drbali, z toho následovaly brejky domácích s kterými měla obrana a Voltr plné ruce práce. A tak jsme v závěru poločasu inkasovali a tahle branka nakonec rohodla zápas, protože ve druhé půli jsme se patnáct minut nemohli vymanit z tlaku a když se to povedlo, jedinou velkou šanci si vypracoval Obzina po atakování obrany soupeře. Měli jsme i přímé kopy, ale Jelen ho poslal v první půli do zdi a Bouchal ve druhé do brankáře. Soupeřovi brejky byly i v druhé půli nebezpečnější, než naše útoky a Voltr chytil další dvě jisté branky soupeře, který si s domácím menším hřišti logicky poradil lépe.