Ve Stěžerách prohra 0:4

12.09.2010 - 15:30

b>KDY: neděle 12.9 od 14ti hodin
Na hřišti ve Stěžerách
ZÁPAS: Stěžery -FK Černilov 4:0 (1:0)
Rozhodčí: (nepřijel)
Diváků : 25
Sestava: Kollátor - Lamla, Hlaváč, Jan Žaba (36 Rejnek), Obzina - Šmied (55 Krištof), Kundrt (k), Dolejší, Jak. Žaba (25 Horák) - Dědek, Krištof (15 Flégl)

Branky: x

V sestavě chyběl Kadlec a Pražienka. Stěžery měli sice v kádru taky několik kluků z mladších žáků, ale také třeba stopera, který by se postavou neztratil mezi muži a který po celý zápas zametal brejky Černilova, v záloze asi tři šikovné kluky,kteří dělali domácím hru. Hlavně posílali přesné kolmé přihrávky dopředu na útočníka, který motal hlavu našim obráncům. Naše defenzíva si dnes zaběhala víc než dost. V první půli pustila obrana na Kollátora soupeře jen jednou (10.min), další šance a střely skončily buď mimo a nebo je obrana na poslední chvíli uhasila. V útoku jsme se neprosazovali, důrazem tam vládli domácí. Po dlouhé době se v sestavě objevil Dušan Krištof. Po změně stran jsme se pokoušeli o brejky, ale úspěšnější byly nakonec domácí a to v 48.minutě. Pak se střídaly brejky na obou stranách, těch domácích bylo víc, byly nebezpečnější a dva z nich nakonec skončily brankou. Na naší straně stojí za zaznamenání střela Dědka k tyči, kterou brankář vyrážel a tutovka Flégla, který netrefil při dorážce odkrytou branku.Stěžery v této sestavě budou patřit k hlavním favoritům soutěže.