Víkendové výsledky + osmifinále poháru + plán na víkend 30.9. - 1.10. 2023

Naši muži zvítězlili na domácím hřišti proti houževnatému týmu z Teplic 3:2. Dorost, který hrál předzápas, také zvítězil nad týmem Č. Meziříčí/NMnM 4:1, kdy kromě prvních 15 minut druhé půle, byl lepším týmem, o branky se podělili Táca, 2 x Paprika, Vaněk.

Mladší dorost tj U17, zvítězil v Novém Městě taktéž 4:1, góly daly: Taubner, Blažek a 2x Táca. Starší žáci nestačili na silný tým Červeného Kostelce, prohráli vysoko 1:6, kdy branku vstřelil Hájek.

Mladší žáci prohráli v Nepolisech 9:2, branky: Pinkava, Doležal. U elévků vysledky neřešíme ani nezveřejňujeme, protože nejsou v těchto věkových kategoriích podstatné. Ve všech třech těchto kateforiích jsme bohužel museli ročníky posunout o level výše, tudíž většinou všichni hrají o proti rok staším protihráčům, proto ještě v ledasčem trochu zaostávají, ale nebojte se( hlavně pro rodiče), na jaře už vše bude vypadat mnohem lépe. Hlavní je chuť makat a trénovat a fotbalem se bavit.

Ve středu se na našem hřišti odehraje osmifinále krajského poháru, kdy přivítáme od 16.30 lídra krajského přeboru Solnici. A to bude jinej fičák . Přijďte kluky povzbudit, ale těžko vám odpoví, protože budou asi krapet zadýchaný

Plán na víkend:

Muži jedou v sobotu do Opočna, kde hrají již od 16:00.

Dorost jede v neděli do Černíkovice/Solnice, kde od 12.30 budou chtít navázat na slušné výkony i výsledky.

Mladší dorost má volný víkend.

Starší žáci hrají až v úterý od 17.00 v Třebechovicích.

Mladší žáci hrají nejprve ve čtvrtek od 10.00 v Černilově proti Třebechovicích a v neděli také od 10.00 doma proti Stěžerám.

Staší elévci hrají ve čtvrtek od 14.30 na Novém Hradci.

Mladší elévci hrají svůj miniturnaj ve čtvrtek od 10.00 proti týmům FCHK a v sobotu také u nás od 10.00 proti týmům Dobřenice/Rohoznice.

Takže přijďte naše malé povzbudit k nám na pažit nebo vyražte zafandit těm starším na soupeřova hřiště. Černilov OLE

24.09.2023 - 16:30

FK Černilov
vs.
TJ Slavoj Teplice nad Metují
( 1 : 1 )
Střelci:
12. Hrubý Jan
47. Svatoň Vojtěch
63. Matoušek Tomáš
23. Mucha Tomáš
78. Řeháček Tomáš

Sestavy:
Novotný Jakub
Bešík Tomáš (81.Vrběcký Jáchym)
Jaborník Martin
Havlíček Jan
Voltr Michael
Petrikovič Ondřej (46.Daněk Lukáš)
Holeček Kryštof (84.Taclík Jakub)
Mikunda Lukáš (81.Slepička Filip)
Svatoň Vojtěch
Flégl Martin (58.Matoušek Tomáš)
Hrubý Jan (C)
Daněk Lukáš
Taclík Jakub
Vrběcký Jáchym
Maléř Jan
Matoušek Tomáš
Slepička Filip
Mačí Josef
Matouš Martin
Řeháček Tomáš
Kalaš Jáchym (81.Červený Filip)
Mucha Tomáš
Šošovička Jakub
Kretschmer Dominik (C)
Lauryn Radek
Šošovička Jáchym (74.Pouznar Matěj)
Otta Tomáš
Hauschke Jakub
Veselik Martin
Červený Filip
Kalaš Dušan
Pouznar Matěj
Tauchman Otto

Karty:
69. Kretschmer Dominik

Jaroslav Kosina, trenér (domácí):
Dnešní utkání bylo vzpomínkou na tragicky zesnulého Martina Volejníka. Děkujeme všem za příspěvek do sbírky pro jeho rodinu. Podařil se nám vstup do utkání a jdeme do rychlého vedení. Bohužel po jednom dlouhém nákopu necháme soupeře vyrovnat a poločas je 1:1. Ve druhém poločasu se nám podařilo nastartovat motory, vstřelit rychle gól, pak výstavní trefa Matouška a zápas vyhráváme. Soupeře musím pochválit za předvedený výkon a brankáře Teplic nominuji do sestavy kola. Podal vynikající výkon.

Dušan Kalaš (hosté):
Stále děláme jednoduché chyby a hrajeme hodně naivní fotbal. Prohra o jednu branku na hřišti lídra soutěže vypadá celkem dobře, ale my potřebujeme získat nějaké body.

Diváků: 50
HR: Pavel Matula