Víkendové výsledky + plán na víkend 14. - 15.10. 2023

Naši muži na vlastním hřišti pouze remizovali s AFK Hronov 3:3. Bohužel bylo utkání přehlídkou našich spálených šancí a hrubých chyb v defenzivě. Po nešťastné srážce se zranil Mloček, ale podle posledních zpráv je v pořádku s "pouze" naraženýmy žebry. Uff

Dorost na našem záložním hřišti odehrál pěkný zápas s fotbalově hrajícím soupeřem z Nové Paky a výsledkově se vrátil na vítěznou notu. Kluci dnes hráli opravdu s chutí, soupeře k velkým šancím nepouštěli a sami dokázali vsítit 5 pěkných branek. G: Táca 3x, Alda a Luky

Mladší dorost prohrál v Předměřicích 2:1, kdy gól z penalty dal Táca.

Starší žáci odehráli zápas kdy prohrávali, vedli a nakonec zápas skončil spravedlivou remízou s Novým Městem 3:3. Góly: Svoboda, Hájek, Šimek

Mladší žáci podlehli již ve čtvrtek Dohalicím na jejich hřišti 0:9.

I elévci odehráli své zápasy s chutí, zde ale výsledky nezvřejňujeme.

Prosím ještě některé o zaplacení příspěvků, viz článek níže

A jak bude vypadat příští víkend?

Muži zajíždí v sobotu do Náchoda, kde se od 16.00 utkají  s novým lídrem naší skupiny B třídy.

Dorost taktéž v sobotu jede k lídrovi krajské soutěže do Stěžer, kde hrají od 13.30.

Mladší dorost hraje v neděli ve Smiřicích od 12.30 proti Polici nad Metují.

Starší žáci hrají v sobotu od 10.30 v Častolovicích, kde se pokusí navázat na dnešní bodový zisk.

Mladší žáci hrají nejprve v úterý od 16.30 v Kunčicích a v neděli od 10.00 přivítají od 10.00 na našem hřišti Nechanice.

Starší přípravka hraje v pátek od 17.00 doma s dívkami Třebše.

Mladší elévci hrají svůj turnaj na domácím pažitu v sobotu od 10.00 a přivítají dvě mužstva Stěžer.

Takže přátlelé na naše nejmenší se přijďte podívat a vytvořte prosím skvělou kulisu u nás doma a na naše starší kusy holt vyražte a podpořte je na soupeřových hřištích. Černilov OLE

FK Černilov
vs.
AFK Hronov
( 2 : 2 )
Střelci:
30. Schwarzer Tomáš
60. Havlíček Jan
20. Matoušek Tomáš
48. Kubeček Štěpán
34. Kindl Jakub
35. Kindl Jakub

Sestavy:
Novotný Jakub (71.Maléř Jan)
Schwarzer Tomáš (C)
Jaborník Martin
Havlíček Jan (88.Vrběcký Jáchym)
Voltr Michael (71.Bešík Tomáš)
Daněk Lukáš (79.Taclík Jakub)
Matoušek Tomáš
Holeček Kryštof
Svatoň Vojtěch
Petrikovič Ondřej
Mikunda Lukáš (88.Slepička Filip)
Taclík Jakub
Bešík Tomáš
Vrběcký Jáchym
Maléř Jan
Slepička Filip
Swaczyna Adam
Schreiber Pavel (56.Bašta Zdeněk)
Ansorge Miroslav
Vuchkan Viktor
Zíta Tomáš
Kubeček Štěpán
Puraš Martin (C)
Lemko Mykhailo (95.Rubeš Jaroslav)
Klabník Ladislav
Kindl Jakub
Kozák Daniel
Rosokha Mykola
Novoselets Viktor
Bašta Zdeněk
Tichý Vojtěch
Rubeš Jaroslav
Havel Martin

Karty:
45. Petrikovič Ondřej

Jaroslav Kosina, trenér (domácí):
Černilov zahazoval vyložené šance a Hronov trestal hrubé chyby. Místo poločasu 5:0 ve 35 minutě 2:2!!! Na začátku druhého poločasu opět hrubá chyba a je to 2:3!!! Výstavní střelou vyrovnal Honza Havlíček. Děkujeme dorostencům za výpomoc. Všichni věříme, že zranění Michaela Voltra nebude vážně a přejeme mu brzký návrat na trávník.

Jaroslav Rubeš - trenér (hosté):
Zápas jsme vzorně odpracovali a tím navázali na dobrý výkon s Náchodem. Za stavu 2:0 jsme se nepoložili a vrátili jsme se do zápasu. Skvrnou na utkání bylo zranění soupeřova hráče, přejeme mu brzké uzdravení.

Diváků: 68
HR: Lukáš Nožka