Víkendové výsledky + plán na víkend 2.9. - 3.9. 2023

Naši muži po raketovém vstupu do zápasu s Malšovou Lhotou si zkušeně pohlídali zbytek zápasu a připsali si do tabulky další body za výhru 2:0.

Dorostenci nestačili na domácím hřišti na Stěžery a prohráli podruhé v řadě, tentokrát 0:3.

Mladší dorost, který je také spojený se Smiřicemi, fasoval bůro ve Vrchlabí.

Spojený tým starších žáků remizoval s Týništěm 1:1, kdy skóroval Paprika mladší.

Mladší žáci prohráli vysoko 7:1 ve Skřivanech. Tento víkend se mládežníkům moc nedařilo, ale před nimi je spousta zápasů a postupně budou výhry i body přibývat.

Plán na další víkend:

Naši chlapáci si udělají pěkný výlet v sobotu do Meziměstí, kde budou bojovat o další body do tabulky od 17.00.

Dorostenci zajíždějí do nedalekých Třebechovic, kde se v neděli od 13.30 pokusí obrat domácí o body.

Mladší dorost hraje v sobotu od 13.30 ve Smiřicích proti Tj Velké Poříčí.

Staší žáci hraji v neděli od 10.00 v Černíkovicích.

Mladší žáci hrají na domácím hřišti a to v neděli od 10.00 proti  týmu Kosiček.

Starší elévci hrají v pondělí od 17.00 ve Vysoké.

Mladší elévci už také vyrážejí do boje a hned se představí v sobotu doma od 10.00 proti týmům Libčan a Kunčic.

Takže doražte naši mládež povzbudit k nám na hřiště, zajeďte povzbudit ty starší a nejstarší a uvidíte, že se o víkendu nudit nebudete. Černilov OLE

Jaroslav Kosina, trenér (domácí):
Domácím se povedl vstup do utkání. Od 8.minuty a vedení 2:0 měl domácí tým utkání pod svojí kontrolou. Ve druhém poločasu se na domácích projevilo pohárové utkání a hrála se spíše údržba. Škoda zahozených šancí. Máme další čisté konto, tři body a to se počítá.

Miloš Koblížek, trenér (hosté):
Absolutně nejsem spokojen se vstupem do utkání z naší strany. Hráče nabádám ke koncentrovanosti v úvodu střetnutí a v 7. minutě prohráváme 2:0. Postupně jsme hru vyrovnali a závěr poločasu patřil nám, ovšem bez gólové příležitosti. Druhá půle vyrovnaná z naší strany moc profesorská, chyběl nám moment překvapení. V dalším kole hostíme Předměřice a budeme muset hodně přidat, abychom uspěli. Hlavní rozhodčí měl prapodivně nastavený metr, hlavně v prvním poločase, na obě strany.