Víkendové výsledky + plán na víkend 21.10 - 22.10. 2023

Naši muži uhráli cennou remízu 1:1 v Náchodě i přes velké problémy se složením sestavy. Díky dorostencům se to zvládlo a doufáme, že příští kolo bude klidnější, co se týče počtu hráčů.

Dorost  prohrál u vedoucího týmu soutěže ve Stěžerách 1:4, kde se již ve dvacáté minutě nechal hloupě a i přísně kvůli kecům vyloučit Bobča, poté penalta, když byl faul metr za vápnem, poté chyba, kdy hráč místo nahrávky předloží míč soupeři, poslední už na konci z brejku. Jinak byl zápas velice vyrovnaný a i v deseti jsme Stěžery nepouštěli do šancí. Škoda, že i Paprika musel v poločase odjet do Náchoda, po zápase chvátali další tři kluci pomoci áčku.  Gól Paprika

Mladší dorost podlehl ve Smiřicích Spartaku Police 0:1.

Starší žáci remizovali v Častolovicích se složeným týmem Častolovice/Kostelec 2:2, góly: Jehlář, Paprika ml.

Mladší žáci nejprve v úterá podlehli Kunčicím 9:1, g. Macháček, poté v neděli dostali gólový příděl od Nechnic 0:21.

I elévci odehráli své zápasy, s rozdílnímy výsledky. Bohužel podrobnosti neznám.

A na co se můžete těšit příští víkend?

Muži zajíždí v sobotu na nedalekou Lokomotivu HK, kde se od 15.30 pokusí vrátit na vítěznou vlnu.

Dorost v neděli přivítá na našem hřišti od 13.00 Třebechovice pod Orebem.

Mladší dorost hraje v sobotu od 12.00 v Jaroměři.

Starší žáci hrají v neděli od 12.00 doma se Sokolem Zábrodí/Velké Poříčí.

Mladší žáci hrají až v pondělí od 16.00 venku s dívkami FC HK.

Starší přípravka zabojuje o dobrý výsledek v sobotu od 10.00 v Třebechovicích.

Mladší přípravka odehraje svůj miniturnaj doma v sobotu od 10.00 s Malšovkou A i B.

Nezbývá než na zápasy dorazit, zafandit a užít si krásné fotbalové momenty. Černilov OLE

Michal Malý, člen výboru (domácí):
Dnes byl náš výkon proti minulému týdnu lepší, ale víc než bod jsme z utkání nevytěžili. Sice jsme před koncem mohli rozhodnout, ale nedařilo se nám v koncovce. Vzhledem k průběhu utkání je pro nás bod ztráta.

Jaroslav Kosina, trenér (hosté):
Shodou okolností jsem do Náchoda dorazili v 11, bez trenéra i předsedy a věděli jsme, že nás čeká těžký zápas. První poločas domácí tlačili, drželi balón a my se soustředili na defenzivu. V 51. minutě jsme po naší chybě domácím darovali vedení. Hned po rozehrávce se nám podařilo vyrovnat a celá naše hra se zvedla. Jeden makal za druhého, hráli jsme jako tým. Z Náchoda odjíždíme s vydřeným bodem. Děkuji našim dorostencům, kteří přijeli na druhý poločas ze svého zápasu a také fanouškům za podporu.