Víkendové výsledky + plán na víkend 23. - 24.9. 2023

Naši muži utrpěli první prohru sezóny, když nestačili na Velichovky a odvezli si pět banánů. Za nás se trefil pouze Benny, takže 1:5, jen to hvízdlo.

Dorost vybojoval plichtu 2:2 v Červeném Kostelci, když ještě v 90 minutě nastřelujeme břevno. O oba fíky se postaral Luky.

Mladší dorost deklasoval Baník, trošku škoda, že jen žacléřský, 9:1. 5 góly se blýsknul Táca a jedním Alda.

Starší žáci dostali nařezáno u silného Rychnova 7:0.

Mladší žáci doma schytali taky slušný příděl, kdyz prohráli 1:12 se Smiřicemi.

Co vím od trenérů elévků, kluci a holky se zlepšují, trénují, takže nemám obavu, že za chvíli přijdou i bezvadné fotbalové akce, góly a vítězné pokřiky.

A co o příštím víkendu?

Áčko hraje na domácím hřišti v neděli od 16.30 proti Slavoji Teplice nad Metují.

Před áčkem se na našem pažitu od 14.00 představí dorost proti Meziříčí / Nové Město .

Mladší dorost zajíždí v sobotu od 13.00 do Nového Města.

Starší žáci hrají také v Černilově na dvojce, od 13.00 proti týmu Červeného Kostelce.

Mladší žáci hrají v sobotu od 10.00 v Nepolisech.

Starší přípravka hraje ve čtvrtek od 17.00 v Hořiněvsi a v neděli od 10.00 doma proti Slávii B.

Mladší přípravka sehraje svůj miniturnaj od 12.30 ve Smiřicích proti týmu Smiřic a Předměřic.

Takže přátelé, na neděli se přestěhujte k nám na hřiště, kde se budou odehrávat tuhé boje a na vlastní oči uvidíte hned 4 naše mužstva. Přijďte je povzbudit, budou za to velice rádi a určitě se vám odvděčí pěknou podívanou. Černilov OLE

17.09.2023 - 16:30

TJ Velichovky
vs.
FK Černilov
( 1 : 1 )
Střelci:
11. Panenka Marek
52. Raszka Tomasz
84. Panenka Marek
87. Kilevník Martin (Pokutový kop)
90. Hykš Josef
4. Benák Petr

Sestavy:
Mertlík Tomáš
Grmela Miroslav
Runkas Ondřej
Hykš Josef
Filip Josef
Németh Mário
Raszka Tomasz
Vít Tomáš (67.Hanusík Tomáš)
Emlar Lukáš (60.Novotný Marek)
Panenka Marek (C) (84.Novotný Michal)
Emlar Jakub (46.Kilevník Martin)
Rieger Aleš
Hanusík Tomáš
Novotný Michal
Kilevník Martin
Novotný Marek
Maléř Jan
Bešík Tomáš (70.Prchlík Adam)
Jaborník Martin
Havlíček Jan
Voltr Michael (58.Hock Marián)
Daněk Lukáš
Holeček Kryštof
Schwarzer Tomáš (C)
Mikunda Lukáš
Benák Petr (78.Vrběcký Jáchym)
Taclík Jakub (46.Flégl Martin)
Flégl Martin
Kvičera Josef
Hock Marián
Vrběcký Jáchym
Prchlík Adam
Repš Milan

Karty:
69. Daněk Lukáš

Jiří Lebedinský, trenér domácích (domácí):
Ještě dopoledne před zápasem nebylo vůbec jasné zdali, ale také v jaké sestavě vůbec nastoupíme, neboť absencí máme v kádru nyní více než dost. 1. poločas šel soupeř do vedení, ale poté jsme převzali iniciativu a byli jsme lepším týmem, bohužel bez gólového efektu. Začátek 2. poločasu byli hosté herně lepší, ale vše rozhodl náš vedoucí gól. Hosté poté sice stále zlobili, ale my jsme bojovali a troufám si říct, že jsme v závěru naše vítězství zaslouženě potvrdili. Děkuji hráčům za bojovný výkon!

Jaroslav Kosina, trenér (hosté):
Před zápasem tým obdržel zprávu o velmi tragické události, která ovlivnila náladu v kabině i naší sestavu. Děkujeme soupeři za možnost náhradního termínu. Jdeme do rychlého vedení a po nedorozumění si necháme dát laciný vyrovnávací gól!!! Druhý poločas byla z naší strany tragédie. Domácí tým zaslouženě vyhrál. Doufám, že facka nás posadí na prdel a začneme znovu chodit poctivě trénovat!!!