Víkendové výsledky + plán na víkend 28. - 29. 10. 2023

Naši muži vyhráli na Lokádě 3:0 a posunuli se na 2. místo B třídy. Dorost vyhrál na domácím hřišti 3:1 s Třebechovicemi, kdy jen za první půli mohl vsítit snad 8 gólů. Góly Luky, Jáša, Kuba Quan. Spojený mladší dorost vyhrál 3:0 s Jaroměří/Velichovky, g. Burián, Havelka, Blažek. Starší žáci podlehli doma Zábrodí/Poříčí 1:4, g. Svoboda. Mladší žáci podlehli 6:0 dívkám FCHK. I naši elévci podstoupili tuhé boje se soupeři, kde se jim dařilo střídavě oblačno.

A kam o příštím víkendu?

Naše muže čeká již poslední zápas podzimu, kde se pokusí v sobotu od 10.OO na domácím hřišti porazit tým Předměřic nad Labem.

Dorost hraje také doma a to v neděli od 13.00 se spojeným týmem Valdic a Železnice.

Mladší dorost hraje v sobotu doma od 11.00 s týmem Hořic.

Starší žáci hrají v neděli od 12.00 v České Skalici.

Mladší žáci hrají v neděli od 10.00 doma s Vysokou.

Starší elévové hrají také doma v neděli od 10.00 s Předměřicemi.

Mladší elévci hrají v sobotu od 10.00 na Slávii HK.

Takže přátelé, jak vidíte, fotbalu bude na našm trávníku až až, tak přijďe využít jednu z posledních šancí vidět naše borce v plném nasazení na trávníku. Určitě za to budou kluci i holky velice rádi. Černilov OLE

21.10.2023 - 15:30

TJ Lokomotiva Hradec Králové
vs.
FK Černilov
( 0 : 1 )
Střelci:
25. Hrubý Jan
55. Matoušek Tomáš (Pokutový kop)
80. Holeček Kryštof

Sestavy:
Nohejl Kryštof
Zámečník Filip
Jelínek Jonáš
Netolický Ondřej
Zámečník Pavel
Zbořil Matyáš (85.Vrbata Daniel)
Krejčík Karel (68.Filipi Oldřich)
Postřimovský Kevin
Valášek Martin
Jurnečka Lukáš (C)
Bláha Adam (56.Toman Pavel)
Toman Pavel
Zelený Pavel
Filipi Oldřich
Vrbata Daniel
Maléř Jan
Schwarzer Tomáš (C)
Daněk Lukáš
Jaborník Martin
Bešík Tomáš
Flégl Martin (80.Vrběcký Jáchym)
Matoušek Tomáš
Holeček Kryštof
Mikunda Lukáš
Hrubý Jan
Havlíček Jan (63.Taclík Jakub)
Novotný Jakub
Taclík Jakub
Vrběcký Jáchym

Karty:
55. Jelínek Jonáš 43. Daněk Lukáš
70. Matoušek Tomáš

Sobotka Michal- sekretář (domácí):
Vyrovnané utkání ,kterému by slušela spíš remíza. Nemůžeme bohužel myslet na body když nedáme jasné šance. První branka po chybě našeho brankáře, druhá smolná penalta a třetí to už jsme hráli vabank. Čeká nás ještě jeden venkovní zápas a tam musíme zabojovat o tři body.

Jaroslav Kosina, trenér (hosté):
Lokáda držela více balón a měla optickou převahu. Černilov měl více šancí na vstřelení branky a 3x skóroval. Zápas se nám podařilo zvládnout velmi dobře takticky. Pokud mohu někoho nominovat do sestavy kola, tak za dnešní výkon si to zaslouží Martin Flégl.