Víkendové výsledky + plán na víkend 3.6. - 4.6. 2023

Hezký den přátelé, dovolím si Vás informovat o výsledcích a plánu na další dny.

Naši muži měli těžkou písemku, když přívali suveréna naší skupiny B- třídy a zcela zaslouženě rupli 4:1.

Dorost pokračoval v pomalém sbírání bodů, kdy po slušném výkonu uhráli bezbrankovou remízu s NHK, ale kde si vytvořili opět dost gólových příležitostí. Penalty jsou loterie a štěstíčko se přiklonilo k hostům.

Staší žáci zajeli do Broumova, kde místní vyloupili 2:0.

Mladší žáci deklasovali na domácím pažitu Dohalice 8:0.

K přípravkám se dá říci jediné, je vidět zlepšování a obrovská chuť do fotbalu.

Dovolím si vaše ratolesti pozvat na příměstský tábor, který náš oddíl pořádá v srpnu. Veškeré informace jsou v článku pod tímto a i trenéři jednotlivých kategorií Vám rozdají lístečky. Samozřejmě není nutností, aby Vaše dítě bylo registrované u nás v oddíle, vezměte sebou i kamarády, ať si fočus vyzkoušejí.

A co se bude dít tento víkend?

Áčko v sobotu na našem pažitu přivítá od 17.00 rozjeté Předměřice.

Dorost také v sobotu od 14.30 zajíždí do nedalekého Českého Meziříčí.

Starší žáci opět v sobotu od 13.30 hrají v Černilově se spojeným týmem SK Solnice/Černíkovice.

Mladší žáci hrají netradičně v pondělí od 17.00 ve Vysoké nad Labem.

Starší přípravka zajíždí také netradičně ve čtvrtek 1.6. do Lhoty pod Libčany, kde mají svůj zápas od 17.00.

Mladší přípravky hrají v neděli na našem hřišti s týmy Slávie Hradec Králové.

Jako již tradičně Vám přátelé říkám, přijďte našim týmům zafandit, ať je ten víkend pro všechny tak nějak hezčí. Sportu zdar a černilovské kopané zvlášť. Černilov OLE

Jaroslav Kosina, trenér (domácí):
Slavie sice měla většinu času míč pod kontrolou, ale naše obrana fungovala i s přispěním brankáře Broma na výbornou. Až na konci poločasu se po našich hrubých chybách dostává favorit do vedení. Po přestávce Slavia ubrala plyn a nám se dařilo chodit do brejků a jeden proměnit. Naše poslední zápasy postrádají dravost a branky v síti soupeře. Šance máme, nedáme a k tomu opakujeme stejné chyby. Bez poctivé docházky na tréninky a zápasy se nepohneme. Svoje výkony si musí zhodnotit sám.

J.Šlégr - trenér (hosté):
V prvním poločase jsme sice měli většinu času míč pod kontrolou, ale těžko jsme se prosazovali přes obranný val domácích do šancí. Až ke konci poločasu jsme tlak proměnili ve dvě vedoucí branky. Po přestávce nás uklidnili(možná až moc) dvě parádní střely Kuby Lána a bylo víceméně po zápase. Zbytek utkání se dohrával a domácí chodili po našich zbytečných ztrátách do brejků a jeden proměnili. Utkání nemělo moc velkou kvalitu a trochu již neslo prvky konce sezony.