Víkendové výsledky + plán na víkend 7.10. - 8.10. 2023

Nejprve naši muži ve středu podlehli skoro divizní Solnici po dobrém výkonu 0:2 a skončili v osmifinále poháru hejtmana.

V sobotu bohužel na dobrý výkon z poháru nenavázali a prohráli po špatném prvním poločase v Opočně 1:3, jediný náš gól vstřelil Vojta Svatoň.

Dorost také prohrál 1:4 se Solnice/Černíkovice. První poločas byl naprosto šílený z naší strany a stav 0:4 po poločase byl ještě příznivý. Takový chaos a špatný výkon jsem na hřišti dlouho neviděl. Do druhého polčasu kluci vlítli, Luky ve 48 minutě koriguje, poté nastřelujeme dvě tyče.  Bohužel se nám už z žádné šance nic nepovedlo, takže domácí naprosto zaslouženě zvítězili.

Mladší dorost nehrál, kluci byli na soustředění, tak snad pořádně potrénovali a budou soupeře kosit.

Starší žáci hrají svůj zápas až v úterý.

Mladší žáci prohráli doma se Stěžerami 1:10. Branka Pavel Bureš.

I elévci odehráli svoje zápasy, zde si  Kluci i holky slušně zahráli a v týdnu opět potrénují a budou se těšit na další zápasy.

Bohužel nemohu referovat o všech zápasech, škoda, že vám sem trenéři nepřinesou pár informací ze svých týmů.

A co nás čeká o dalším víkendu?

Hlavně doufáme, že se dají všichni hráči do kupy, protože se zranění začínají množit,

Naše muže čeká v neděli domácí zápas s posledním týmem tabulky AFK Hronov od 16.00.

Předzápas odehraje dorost od 13.30 s týmem Nová Paka/Stará Paka.

Mladší dorost hraje v sobotu od 13.00 v Předměřicích.

Starší žáci hrají ve Smiřicích od 12.30 proti Novému Městu nad Metují.

Mladší žáci hrají již ve čtvrtek od 17.00 v Dohalicích.

Starší přípravka hraje v sobotu od 11.30 ve Stěžerách.

Mladší elévci hrají svůj  turnaj na Novém Hradci od 13.00.

Takže přátelé neváhejte a přijďte si v neděli užít jak dorost tak i muže na naše hřiště. Černilov OLE

30.09.2023 - 16:00

TJ Spartak Opočno
vs.
FK Černilov
( 3 : 0 )
Střelci:
13. Smola Adam
18. Polák Ondřej
40. Rejchrt Tomáš
73. Svatoň Vojtěch

Sestavy:
Serbousek Jaroslav
Brožek Šimon
Brožek Matouš (36.Olashyn Mykhailo)
Smola Adam (C)
Polák Ondřej
Franc Jakub
Vondřejc Milan
Drašnar David (78.Růžička Lukáš)
Jech Stanislav (70.Pago Martin)
Holub Michal
Rejchrt Tomáš (46.Labik Milan)
Pago Martin
Olashyn Mykhailo
Růžička Lukáš
Fábera Šimon
Labik Milan
Hrudík Daniel
Maléř Jan
Bešík Tomáš (74.Slepička Filip)
Jaborník Martin
Schwarzer Tomáš (C)
Voltr Michael (36.Vrběcký Jáchym)
Petrikovič Ondřej
Holeček Kryštof
Mikunda Lukáš (62.Taclík Jakub)
Benák Petr (62.Matoušek Tomáš)
Svatoň Vojtěch
Hrubý Jan
Taclík Jakub
Vrběcký Jáchym
Novotný Jakub
Matoušek Tomáš
Slepička Filip

Karty:
20. Rejchrt Tomáš
72. Olashyn Mykhailo
57. Holeček Kryštof

Lukáš Žid - trenér (domácí):
Dnes zodpovědný a od začátku sebevědomý výkon. Všem dávám kredit! Jak hráči základu, tak na lavičce. Takhle se má hrát každý zápas. První půli, jsme měli naprosto pod kontrolou, 3:0 mluví za vše. Ve druhé, jsme se především soustředili na defenzivu. Což se nám, až na pár výjimek, dařilo. Zasloužený zisk tří bodů.

Jaroslav Kosina, trenér (hosté):
Soupeř byl důraznější a zaslouženě vyhrál.