Víkendové výsledky, středeční pohár a plán na víkend 26.8. - 27.8. 2023

Naši muži přivezli bod ze Zdelova za remízu 3:3, kdy soupeř bohužel srovnal v předposlední minutě.

Dorost prohrál v Nové Pace 4:1, kdy odehráli dobře první půli, jenže neměli nikoho na střídání a v úmorném vedru kluci nevydrželi makat celý zápas.

Starší žáci mají spojený tým ze  Smiřicemi, v sobotu kluci prohráli 3:0 v Broumově.

Plán na týden:

Ve středu od 18.00 přivítáme v prvním kole poháru hejtmana tým Sk Týniště nad Orlicí.

Naše Áčko hraje konečně svůj mistrovský zápas na domácím hřišti, když v sobotu od 10.15 přivítá na našem pažitu Sokol Malšovu Lhotu.

Dorost hraje také doma a to v sobotu od 14.30 se Sokolem Stěžery.

Starší žáci hrají také doma a to v neděli od 13.30 s týmem SK Týniště nad Orlicí.

Mladší žáci také začínají svou soutěž,  když v neděli od 14.30 hrají ve Skřivanech.

Takže plán je jasný, na našem trávníku bude o zábavu postaráno, nikam nejezděte a přijďte se dobře pobavit na naše hřiště, kde si určitě dáte dobré pivečko, klobásku a zafandíte našim hvězdám. Černilov OLE

Novotný Jan
Neubecker Michael (C) (71.Staněk Michal)

Miloš Zeman - sekretář (domácí):
I přes to že jsme dvakrát vedli, tak jsme málem odcházeli s prázdnou. Soupeř hrál velice dobře a v ofenzivě byl velice nebezpečný. My jsme navíc za stavu 2-3 neproměnili penaltu, ale za dvě minuty se nám podařilo vyrovnat. Myslím si, že remíze je pro obě mužstva spravedlivá. Dobrý výkon předvedla trojice rozhodčích.

Jaroslav Kosina, trenér (hosté):
Domácí mají z minima, maximum. Černilov dnes zazdil víc šancí, než je zdrávo. 17.minuta 2:0 pro domácí a dva laciné góly jako přes kopírák. 28. minuta a 2:2. I za úmorného vedra padlo velké množství branek. 59.minuta vede Černilov 2:3 a zahazuje jednu šanci za druhou. Pak nás ještě drží brankář Novotný chycenou penaltou, včetně dorážky. V 89. minutě domácím darujeme vyrovnávací gól. Z mého pohledu zbytečná ztráta bodů.