Vítěznou šňůru přerušil mladším žákům Bydžov C

KDE: hřiště Černilov
ZÁPAS: Černilov-Nový Bydžov C 1:4 (0:2)

Rozhodčí: Jirka

Sestava: Kollátor -Lamla (31"Hlaváč),Dolejší, Kundrt (31"Panenka),Pekárek - Šmied, Pánek, Ličman, Pražienka (55"Dědek) - Daněk (45"Obzina), Roubal

Při pohledu na výsledek se ani nechce věřit. že po většinu zápasu kluci okupovali polovinu soupeře. Prohru neomlouvá ani fakt, že Bydžov C je v podstatě loni silný výběr RMSK Cidlina. Hosté měli v bráně postavou nevelkého gólmana, ale za celý zápas na něj Černilov vystřelil jen jednou ! Víckrát to prostě důraznější a výbušnější hráči hostí nedovolili. Prosazení chybělo od první minuty. Pražienka vystřelil vedle, Roubal nad a pak už Aleše hosté důraznou hrou k ničemu nepustili. Nikdo další na sebe odpovědnost nedokázal vzít. A tak hostím stačili tři úniky, ze kterých se dvakrát prosadili přes čtveřici statických obránců a v 15té a 29té minutě skórovali. Černilovské nenakopla ani přestávka a trápili se ještě víc. Hned po změně stran navíc inkasovali potřetí. Malá naděje svitla v 42.minutě, kdy Šmied vysunul Roubala, ale nakonec to byla jediná střela domácích v celém zápase. Ve vápně soupeře se prosadit nedokázali, chyběla jednoduchost. Hosté naopak neotáleli se střelou a upravili tak na 4:1. Tato prohra je hodně zbytečná.