Výborný vstup mužů do sezony + plán na víkend 12.8. -13.8. 2023

Naši muži v prvním kole porazili České Meziříčí 4:0 a vstoupili tak vítězně do nové sezóny. Příští víkend muži odehrají svůj zápas v neděli od 10.15 v Javornici. I dorostenci začínají příští víkend svou podzimní část a to v neděli od 14.30 na domácím hřišti proti spojenému týmu Sokol Černíkovice/Sk Solnice. Přijďte nebo přijeďte své hvězdy povzbudit. Černilov OLE

1. B třída mužů - skupina B - 2023/2024

05.08.2023 - 17:00
FC České Meziříčí
vs.
FK Černilov
( 0 : 3 )
Střelci:
7. Hrubý Jan
32. Svatoň Vojtěch
39. Hrubý Jan
48. Svatoň Vojtěch

Sestavy:
Frynta David
Baše Lukáš
Myšák David
Krajňák Tibor
Jílek Petr (46.Šoun Michal)
Ježek Ondřej
Roubal Zdeněk
Tomášek Jan (5.Hlavsa Leoš)
Slánský Václav (C) (46.Brouček Ondřej)
Vejprava Tomáš (75.Bouša Karel)
Provazník Lukáš
Bouša Karel
Šoun Michal
Hlavsa Leoš
Brouček Ondřej
Tomášek Petr
Maléř Jan
Bešík Tomáš
Jaborník Martin
Schwarzer Tomáš (C)
Voltr Michael (66.Taclík Jakub)
Petrikovič Ondřej
Holeček Kryštof (75.Slepička Filip)
Mikunda Lukáš
Flégl Martin (81.Daněk Lukáš)
Hrubý Jan (66.Brom Adam)
Svatoň Vojtěch
Taclík Jakub
Slepička Filip
Brom Adam
Daněk Lukáš
Novotný Jakub

Karty:
64. Vejprava Tomáš 27. Voltr Michael
33. Svatoň Vojtěch

Horký David, vedoucí mužstva ČM (domácí):
Souhlasím s trenérem hostí, Černilov narozdíl od nás své šance proměnil a zaslouženě tak vyhrál. Z už tak zdecimované sestavy nám v průběhu zápasu nuceně střídali 3 stopeři a nebýt dorostenců a béčkařů, kteří měly už v nohách předzápas okresního poháru, tak jsme neměli ani s kým utkání odehrát a dohrát. Snad se do příštího zápasu dáme početně nějak dohromady.

Jaroslav Kosina, trenér (hosté):
Ve 3.munitě to mohlo být klidně 2:2. Mokrý terén dělal problémy a hra byla neurovnaná. V 7.minutě otevřel skóre Hrubý. Pak se urodilo několik šancí na obou stranách, ale bez gólového efektu. Ve 32.minutě se trefil Svatoň a do poločasu znovu Hrubý. Ve druhém dějství jsem očekával tlak domácích, ale žádný nepřišel. Ve 48.minutě se podruhé trefil Svatoň. Zápas se pak dohrával už jen z povinnosti pod taktovkou Černilova. Hlavně neusnout na vavřínech!

Diváků: 100
HR: Jan Kuric