KDE: hřiště Nového HK
ZÁPAS: Nový HK-Černilov 0:7 (0:5)

Rozhodčí: Řehounek

Sestava: Hofman -Pekárek,Dolejší, Pánek, Hlaváč - Šmied, Kundrt, Ličman, Pražienka - Obzina, Roubal (střídal Kollátor)

Už ve druhé minutě utekl Roubal a po kličce brankářovi poslal Černilov do vedení. O pět minut později Aleše vysunul Kundrt a situace se opakovala jako přes kopírák. Černilov se pak chytal do ofsajdů, šanci nedal Obzina ani Šmied, na druhé straně mířil přímý kop nad. V 11.minutě Roubal završil hattrick. V 15.min utekl obránci zprava Šmied a prostřelil brankáře. V 19.min dostal Roubal míč od Kundrta a za pomocí obránce zvýšil na 5:0. Po změně stran už se proti větru kluci tolik neprosazovali. Přesto dal v 35.minutě po spolupráci s Pražienkou další gól Roubal. O sedm minut později uzavřel střelou pod břevno skóre Šmied, když před tím dostal od Ličmana ideální pas do brejku. Další šance kluci nevyužili (brejky Kollátora a střely Ličmana).