KDY: neděle 12.5.2013
KDE:
Na hřišti Malšovic
ZÁPAS: Malšovice B - FK Černilov B   5:1 (1:0)

Branky: 6min 1:0  64min 2:0 , 67min 3:0, 72.minuta  4:0, 76min 5:0, 84min Obzina 5:1
Sestava: Luk.Voltr - Šmied, Hrubý, Kundrt (40 Slezák), Mich. Voltr - Daniš, Jelen, Kříž, Havlas - Imlauf, Krejčí (68 Obzina)

Důrazní domácí nám už po šesti minutách vstřelili branku, po čtvrthodině hry byl zbytečně vyloučen jejich hráč. Situace dokonce zaváněla inzultací. Přesilovku jsme přesto nevyužili, prakticky jsme neohrozili brankáře a po zbytečných ztrátách míče byli pod stálým tlakem. Po druhé inkasované brance jsme se sesypali a postupně jsme se vystřídali v individuálních chybách a podílu na brankách. Závěr zápasu tak provázela bouřka nejen na hřišti ale i nad hlavou. Podobně důrazný a nekompromisně bojující hráč jako byla domácí "9" (Hloušek) nám chyběl. První branky v soutěži se v závěru dočkal Obzina. Jinak jsme za zápas na bránu oslabeného soupeře vystřeli asi jen dvakrát !