Žáci mladší: 2. zápas nadstavby ve Stěžerách - pouze v šesti jsme předvedli vynikající výkon - přesto bohužel prohra

FK Černilov - Stěžery   4 : 7 (3 : 3)
(Mouček 2x; Svatoň 1x; Bešík 1x)

Na úvod začnu jednou jedinnou výtkou. Víc jich dnes opravdu nešlo najít. Měli jsme smůlu v koncovce, neproměnili jsme hodně šancí, trefili jsme asi tři tyče a hodně toho vychytal Míša Cudlín. Dnes bohužel v bráně soupeře. Teď už jenom samá chvála. Šest statečných fotbalistů, v bráně Krejzič (na posledních 10 minut Kubas), v poli Kubas, Chuďas, Moučan, Béša, Sváťa a posledních 10 minut Krejzič, dnes předvedlo parádní fotbal. Všichni hráli výborně, krásné kombinace, náběhy, střely. Kluci byli v pohybu, říkali si o míč, byla na nich vidět chuť hrát. Každý se aktivně snažil zapojovat do každé útočné akce, každý se vracel a pomáhal bránit. Prostě fotbalová paráda. Takový výkon, který jsme dnes předvedli by se určitě líbil i Pepemu Guardiolovi . Prostě ťukes. I když kluci do poslední minuty nic nevypustili, drobné šrámy (nakupnutí, natažený sval, naražené koleno) a únava byla ke konci zápasu trochu znát. Odehrát 50 minut opravdu ve vysokém nasazení prakticky bez střídání je bohužel nemožné.

Při vší úctě k soupeři, dnes prohrál jednoznačně lepší tým. Mám z kluků velkou radost. Myslím, že i kluci museli dnes ze Stěžer odjíždět s dobrým pocitem, že odvedli kus dobré práce a hlavně, že si zahráli parádní fotbal. Všichni si zaslouží velkou pochvalu. Kluci díky. Dnes jsme si dokázali, že není prohra jako prohra. Minulý týden, kdy jsme prohráli skoro stejným výsledkem 3:7, to bylo na vhození ručníku do ringu, prostě jedním slovem hrůza, tak dnes i přes prohru 4:7 panuje velká spokojenost.