Žáci - mladší B: Mistrovský zápas v Kratonohách

14.04.2013 - 15:15

KDY: neděle 14.4.2013
Na hřišti v Kratonohách
ZÁPAS: Kratonohy - FK Černilov B 4:5 Tomáš K. (asistence Sváťa), Matěj O. ( Tomáš K.), 2x Kuba Ch. (Sváťa a Tomáš K.), Sváťa (Sváťa)

A jak to probíhalo?

Nejdříve je potřeba pochválit všechny borce za 100%-ní účast všech nominovaných. Po pěkných kombinacích Sváti s Tomášem K. jsme první půli s přehledem vyhráli 3:1 a vypadalo to na spanilou jízdu, ale ouha. Soupeř začal hrát, my přestali běhat a než jsme se rozkoukali, tak to bylo 3:4 pro Kratonohy! Matěj O. dal krásný gól hlavou! Dále chválíme Kubu Chudýho za bojovnost a důslednost při sledování balónu. Asi 2 vteřiny před závěrečným hvizdem rozhodl jako správný kápo dalekonosnou střelou Sváťa. Zbytečně zkomplikované vítězství,ale další 3 bodíky jsou doma.

NOMINACE: Marek Čuda, Tomáš Kadaník, Vojtěch Svatoň, Vojtěch Šmied, Kuba Chudý, Matěj Obzina, Martin Hynek, Jirka Niedoba, Jakub Hovorka, Tom Tkačík, Vašek Mach, Michal Dolejší.